Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat a gondolat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat a gondolat, hogy egy nő felhizlaljon?

Figyelt kérdés

Most is testesebb vagyok (179 cm, 84 kiló), de borzasztóan izgat a gondolat, hogy egy kapcsolatban egy nő szeretné, hogy kövérebb legyek és nekiáll felhizlalni hájasabbra.


Nőként van akit ez nem taszítana?


Srácként van akinek van hasonló vágya?


25/F



2017. szept. 12. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Azért izgat a gondolat, mert hajlamos vagy, gondolom genetikai alapon (kövér szölők, nagyszülők) az elhízásra, és olyan nőt keresel, akit ez nem zavar, ergó zabálhatsz nyugodtan ami csak belédfér, anélkül hogy lelkiismeret furdalásod legyen.


Ez 100% ban rólad szól, olyan nőt keresel aki elfogad dagadtnak, mivel már meguntad hogy egyfolytában oda kelljen figyelned hogy mit eszel...

2017. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már többször láttuk ezt a kérdést.Ne írd ki több alkalommal,ha szükségét érzed,akkor emeld ki.


Egyébként nem vagy testes ehhez a magassághoz ennyi kilóval.

Ez a "miért izgat a gondolat" kérdés amúgy is az agyamra megy.

Azért izgat,mert izgat és kész.

2017. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én 180 cm és 92 kg vagyok, de izomban, tehát a 179/84, ha nem izom az már kezd az a határ lenni, hogy pocak és hasonlók szóval még elfogadható határ, de már ingázol az elhízott felé és én is azt látom, hogy te inkább egy elhízásra hajlamos ember vagy, aki olyan lányt keres, aki nem felhízlalja, hanem gátlástalanul ehess mellette, szóval ez tényleg csak rólad szól itt 100%-ba és szrsz te rá, hogy felhízlalna e valaki, ha te magadtól akarsz eszegetni.
2017. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyakomplexus.
2017. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezaz! Sejtettem hogy nem vagyok az egyetlen ilyen furcsa vágyakkal "megáldva", én is értékelnék egy ilyen lányt magam mellé.
2017. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fuhh, szerintem te engem keresel. :D


Párom 30kg-ot hízott mióta együtt vagyunk. (67-97kg) Minél nagyobb, annál szexibbnek látom.

Nem szándékosan alakult így. Szakács vagyok, ő meg szeret enni. Illetve nem hagyom, hogy egész nap cigin éljen.

Neki sajnos nem tetszik, hogy meghízott.

2017. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha még aktuális csatlakoznék az előttem szólókhoz :) 16/f
2017. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátom nyolc hónap alatt húsz kilót hízott mellettem a kapcsolatban.

Egyrészt, mert hízékony, másrészt, mert a munkahelyi problémák miatt a stresszt az evéssel vezette le, harmad részt hízlaltam. Vettem édességeket, csipszeket, sütöttem, főztem. Nem volt túlságosan eljárós típus sem, így gyorsan és látványosan gömbölyödött, én meg egyre jobban kívántam.

Egyik éjszaka filmeztünk, ő meg össze-vissza ette az édességeket, amiket elé pakoltam. Mikor odanéztem, láttam, hogy a sok kajától jócskán megnőtt a hasa és már kibuggyant a póló alól. Mondanom sem kell, hogy ösztönösen nekiálltam fogdosni, szegény meg majd szétdurrant a sok kajától.

Korábban én sem gondoltam volna, hogy ez ilyen hatással van rám, de engem nagyon izgat!

2018. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!