Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hihető hogy egy férfinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihető hogy egy férfinek abszolút fitymaszűkülete van és mégsem büdös a nemi szerve?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akinek tudom hogy teljes fitymaszűkülete van és barátnője is van. Mindig mondom neki ez nem egészséges, menjen orvoshoz. Azt mondja, hogy azért kádba szét tudja feszíteni picit a fitymáját és belemegy víz és úgy szappannal ki tudja mosni és nem lesz büdi neki... Lehet úgy tisztítani péniszt hogy nem húzza fel?
2017. szept. 14. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A te haverod agyilag beteg. Teljesen nem tudja kitisztítani.
2017. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak minimálisan lehet
2017. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg a csaját, ő biztos tudja...
2017. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bazzz, ezt még gyerekkorban szokták orvosolni. A nője is ilyen hülye és az egész családja??
2017. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem részleges van és tisztán tudom tartani, a teljesnél úgy tudom nagyon macerás a higiénia
2017. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megmossa,rendszeresen, nem lesz kellemetlen szagú, egyáltalán. Más kérdés, mi lesz a szűkülettel?
2017. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. De mi lenne, ha megműttetné, és nem szenvedne se ő, se a "csaja" tovább?
2017. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút volt és nem volt szaga. Igaz, a bőr se mozdult meg rajta, amíg fel nem tépték...utána meg már azért nem volt szaga. :D
2018. szept. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!