Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Próbálta, használ valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálta, használ valaki pénisz nagyobbító köpenyt, mandzsettát, felcsatolható dildót, mennyire vált be?

Figyelt kérdés

Szülések után nejemnek már nem vagyok a régi az adottságaimmal. Gondoltuk, veszünk egy méretnövelő eszközt, de nem tudjuk melyiket lenne érdemes.

(Mielőtt valaki "okosan" megjegyezné, nem akarunk más partnert keresni, intim életünk ettől függetlenül is jó. Csupán egy játékkal bővítenénk a élvezeteket.)



2017. szept. 15. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a hulyesegek nem hasznalnak. Az egyetlen, amit elernel vele, hogy tonkreteszi a penisz szoveteit es meg kemeny sem lesz tobbet. A szules utan meg a legtobb punci visszaszukul.
2017. szept. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Ez butaság!

Semmi baja nem lesz a férfiasságodnak! A hüvely pedig nem minden esetben szűkül vissza. Lehet műtéti úton korrigálni, de ezt kevesen vállalják be, hiszen van kockázata, mint minden beavatkozásnak.

Vannak párok akiknél eleve van méretkülönbség, ha ehhez társul a szülés utáni tágulás, akkor igenis jó játékszer lehet egy ilyen eszköz. Meg kell jegyezni, ez nem pótolja a szexuális élet minőségét! Kizárólag akkor hatékonyak ezek a segédeszközök, ha az intim viszony megfelelő alapokon nyugszik!

2017. szept. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Mi is beújítottunk egy felcsatolható nagyobbítót és egy űrlény mandzsettát. Azért hívjuk így mert lilás szynű recés és igen vastag lesz tőle. A felcsatolható viszont fekete nagyon kellemes tapintású anyagból van. Kissé felfelé hajlított forma. Együtt böngésztük a netet de feleségem választotta ki. Meglepően nagy méretű. 26 cm hosszú és a legvastagabb résznél kb. 5,8 centi.

Eleinte féltem, ha ilyen nagyot szeretne, akkor a sajátommal nem érez majd semmit, de tévedtem. Persze, amikor használjuk ezeket akkor utána kevésbé érezi a kisebbet, de különben ugyanúgy élvezi az én méretemet is.

Nagyon izgató amikor ezekkel beléhatolok! Nagyon kemény orgazmusai vannak nejemnek!

Nekem sem rossz érzés. Persze használunk síkosítót.

Nem tapasztaltam, hogy bármilyen baja lenne a szerszámomnak ezektől!

2017. szept. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!