Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 180cm magas nőnek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 180cm magas nőnek van esélye egy 165cm magas férfinál? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kifejezetten a nálam alacsonyabb férfiakhoz vonzódom, de ezzel bajban vagyok kissé, mert attól félek, hogy xy-nak ez nem fog tetszeni, vagy kissebbségi komplexusa lesz egy idő után, még ha nem is érződik kettőnk között, hogy ez kissé furcsa. A kérdésem az lenne, hogy merjek próbálkozni egy olyan srácnál, aki kb az orromig ér, vagy felesleges, mert úgyis visszautasít? :-(


Elég nagy különcök vagyunk mindketten, a sajátos terveink pedig ugyanoda szólítanak. Ez javíthat az esélyen?


2017. szept. 16. 12:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ritka az ilyen helyzet, főleg itthon.

Lehet, hogy nehezen fogja elhinni, hogy akarnál tőle valamit, arra készül fel, hogy az "adom a jeleket" ide kevés lesz.

2017. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szintén 180 centis nő vagyok, bár az ízlésünk a magasság szempontjából nem egyezik a férfiak terén (én is inkább az átlaghoz tartozom, miszerint szeretem a magasabb férfiakat, de ez a kérdés tekintetében ugye most lényegtelen is).


Többször is előfordult már velem, hogy lényegesebben alacsonyabb férfiak keresték a társaságom, azt, hogy milyen indíttatásból (érdekesnek tűnik egy magasabb nővel kapcsolatban lenni vagy valami teljesen más okból) azt így nem tudom neked megmondani biztosra.

Arra akarok kilyukadni, hogy van esélyed. Vagyis lehet esélyed, de ez csak akkor fog kiderülni, ha beveted magad és kideríted, hogy nála mi a helyzet ilyen téren.

2017. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is van, mondjuk nekem nem komoly kapcsolatom volt 169-es ként egy magas lánnyal de sosem éreztette velem hogy "ugyan már" sőt nagyon jót tesz az ember önbizalmának, nem lesz elbizakodott de erősíti hogy igen vannak akik tojnak rá hogy ki hogy néz meg minket...
2017. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sokat segítettetek!❤ Talán ezeknek a tudatában könnyebb lesz megkörnyékezni.
2017. szept. 16. 23:34
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze működhet, nem ti lesztek az elsők.


Ha nincs kisebbségi komplexusa, akkor attól nem fog kialakulni, hogy alacsonyabb nálad. Ha viszont van, akkor ne is próbáld, mert elviselhetetlen lesz.

2017. szept. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!