Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha szűz vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szűz vagyok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Nem vagyok egy Axl Rose, de csúnyának se tartom magam. Mások se mondták ezt rám. Lényeg a lényeg nagyon érzékeny vagyok... Szokták mondani, hogy csajozzak. Hogy? Igazából verbális téren nagyon erős vagyok érzelmileg is (mármint jó lelki támasz vagyok). Egyszerűen nem vagyok képes csajozni... Ez a "felszedés" hogy egy belvárosi romkocsmában leszólítsak egy random csajt... Nem reális meg őszintén szólva nagyobb igényeim vannak minthogy leápoljanak. A közelebbi barátaim 15-17 elvesztették. Van közöttük olyan is, aki 18 évesen úgy néz ki mintha 13 lenne és nem szűz. Nem akarok a bányarémmel kezdeni. Se olyannal, akit nem ismerek. Nyilván nem a gyerekeim anyjával akarom elveszíteni, de azért jó lenne ha közel állna hozzám. Felnőtt vagyok, nem tartom magam se unintelligensnek, se érettlennek, de még mindig a gyerekkorba vagyok és nagyon... Nem tudom... Megőrülök. Feszült vagyok. Már azon gondolkodtam, hogy prostituálthoz kellene elmennem. Van rá pénzem, de ennél azért többre tartom magam. Igazából jó barát lennék. Mármint párkapcsolatban. Nyomaszt az érzés. Borzalmasan félek, hogy hamar elmegyek... Igazából ez a legnagyobb félelmem. Meg tudom hogy ezt kapcsolatban, pláne az elsőnél de na... Járható szerintetek az az út, hogy több alkalommal megyek prostituálthoz, pl két hetente, amíg magammal nem vagyok annyira elégedett, hogy tovább szenvedjek, hogy nincs senkim.


Van valakinek tapasztalata örömlánnyal, milyen volt?



2017. szept. 16. 21:08
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
71%
A legtöbb haverom sem romkocsmában felszedett csajokkal veszítette el a szüzességét, hanem olyan bulikon/házibulikon ahol elég bókolni egy szép csajnak, majd megcsókolni, és ez a heves csókolózás, amint átmegy tapizásba, nyert ügyes van. Nyilván minden attól függ, mennyire engedékeny a csaj, és te mennyire voltál vonzó. De ezt ők mesélték, én az első barátnőmmel csináltam először, és sokkal jobb élmény volt (szerintem), mintha bulikon összeszedett csajok könnyítettek volna ezen. De megoldás mindig van, csak mondom. Ha meg azon rágódsz, hogy nem akarod akárkivel, akkor tessék barátnőt keresni.
2017. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%

"meg őszintén szólva nagyobb igényeim vannak minthogy leápoljanak"

A prosti mennyivel jobb egy leápolásnál?

Tényleg egy olyan nővel akarod elveszteni a szüzességed, aki naponta minimum 10 másik hapsi farkán is járt?

Szerintem az mindennek a legalja.

A baj az veled, hogy túlságosan is kis okoska vagy. Ezt ne vedd sértésnek!

Túlagyalod, túlizgulod, és így elmarad a spontaneitás, és addig gondolkodsz, hogy 40 éves vagy és még nem voltál nővel.

Az meg, hogy a haverjaid, iskolatársaid éppen hol tartanak, ahhoz neked semmi közöd. Te te vagy, ne máshoz mérd a saját életed!

"Nem akarok bányarémmel kezdeni" - ezt a hozzáállást meg kérlek, nagyon hamar felejtsd el....

2017. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

2) A prosti egy kényszermegoldás. Egy prosti előtt nem tudok leégni.

Abban, hogy mindenre rátresszelek teljesen igazad van.

A bányarémekről meg annyit, hogy nyilván nem b&nkó g%ci akartam lenni. Nyilván X lány nagyobb szexuális vágyat ébreszt bennem, mint Y lány. Nem érzem, hogy ezért b&nkó lennék. Engem is nem egyszer utasítottak vissza a kinézetem miatt. (Jó ez volt 13 évesen de akkor is)

2017. szept. 16. 21:43
 4/26 anonim ***** válasza:
23%
Szia. Én úgy gondolom, hogy ez egyáltalán nem szégyen, sőt! Szerintem nem kell semmi olyasmihez fordulnod (gondolok itt a prostituáltakra) Nem hiszem, hogy egy prostituáltal le tudnál fekudni,mikor nem akarsz csak egy gyors menetet egy lannyal, meg akarod ismerni stb.. Hidd el találkozni fogsz olyannal aki miatt sajnálnád hogy nem Ő az első, szerintem az érzelem nélküli szexnek nincs nagyon értelme, főleg ha érzelmes fiú vagy. Egyébként meg nem csak bárokban, kocsmákban lehet ismerkedni, napjainkban már neten jobb párt találsz magadnak, mint a szórakozóhelyeken! Szerintem ne azért feküdj le valakivel, mert "gáz hogy szűz vagy", vagy mert a barataid már nem szüzek,vagy "fel akarsz készülni". Remélem átgondolod :) 18/L
2017. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

4, Tudom, tudom csak a netes ismerkedésnek is megvannak a maga hátrányai. Nem azért akarok feltétlen hogy felkészüljek. Csak egyszerűen saját magam és a saját önbizalmam előtt sz4r a tény, hogy szűz vagyok.

És igen, sokkal inkább vágyom egy emberi viszonyra, és jobb is lenne nyilván, de van ennek némi része is. Abban sincs semmi személyes, hogy recskázok

2017. szept. 16. 22:25
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ràkattantál erre az első szex témára... Ne! Baratnőt keress, olyat aki minden téren kielégít, testileg és lelkileg is. A prostit felejtsd el. Értelmes srácnak tűnsz, meg fogod találni azt a lányt akivel nem lesz ciki először a tapasztalatlanság, sőt! :) Amúgy egyáltalán nem vagy elkésve, nyugi.
2017. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Én ugyanez vagyok, csak lány

Eddig annyira nem zavart, mindig mondtam magamnak, hogy majd gimi után, de most itt vagyok és nagyon idegesít, hogy körülöttem mindenki kapcsolatban van

Letöltöttem a tindert is már, de nem merek regisztrálni 😂

Néha ott tartok már, hogy belemennék valami alkalmi kapcsolatba is, csak veszítsem már el, meg jó is lenne, vágyom rá, etc

De aztán eszembejut, hogy milyen rossz lenne erre visszaemlékezni, és mennyivel jobb lenne valami szép élmény, ugy hogy szerelmes voltam az illetőbe

Ne add fel, ne menj prostihoz

Elvileg ha nem számítasz rá, jönni fog

Sok sikert 🍀

18L

2017. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
6) Tudom, tudom csak szeretnék kellően jó lenni. Mert igazából mióta emlékszem, hogy merevedésem van azóta nagyon "kanos" vagyok és lehet ezért nagyon idealista is. És ha testileg, lelkileg idealista vagyok elvárás magammal szemben, hogy ezt viszonozzam. Lelkileg jó vagyok. Jól nézek ki, de a szex is kéne... Oké, túlélem, ha az elsőnél nem vagyok jó, de azt már nem ha nem tudom kielégíteni. Most mondanám, hogy recskázásnál becsületes időm van, de az teljesen más műfaj. Hiba lenne abból kiindulni
2017. szept. 16. 22:43
 9/26 anonim ***** válasza:

Pont olyan vagy mint én... idealista.

Ráadásul én még vártam a kapcsolatokban is az igazira. Csak azzal akartam lefeküdni aki iránt tényleg komoly érzéseim. Pedig helyes barátnőim voltak, csak mégsem a tökeletes álom vokt ...aztán amikor 23 évesen is szűz voltam akkor elgondolkoztam, hogy elcsesztem de nagyon. Pont a túlgondolás miatt...


Hagy a fenébe az elveket, szexelj egy jót. Ismerkedj... ha egy éven belül nem megy, akkor prosti. Igényes lakásos lány.

2017. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ez rád igaz-e, de a környezetemben szintén van aki nagyon rágörcsölt erre a szüzesség-témára.

Nála azt vettem észre, hogy mindig inkább először összebarátkozik a lányokkal, mire szintet lépne, addigra pedig a kiszemeltje elkönyveli barátnak.


A másik oldalról én úgy érzem, hogy ez a módszer nem működik. Biztonságosabbnak tűnhet először csak barátkozni, jobb egy kudarc esetén azt mondani, hogy "hát friend zone-olt, ez van".

Egy lánynak éreznie kell, hogy vonzónak tartod, akkor jó eséllyel benne is kialakul a vonzalom.


Ha úgy érzed nálad ez nem lehet gond, akkor bocsi... hátha másnak segít picit

2017. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!