Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumit használva is veszélyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumit használva is veszélyes beleélvezni a lányba?

Figyelt kérdés
Tehát ennek is fenn áll a maga veszélye? Illetve ti hogy szoktátok, beleélveztek?

2017. szept. 19. 11:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Ha helyesen van felhelyezve, biztonságos.
2017. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Párom mindig belenélvez a gumiba úgy hogy bennem van


19/L

2017. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen kérdésed van, akkor valószínűleg elég tapasztalatlan vagy még. Ha nem történik semmi baleset, pl hogy lecsuszik a gumi, vagy kiszakad, akkor nincs baj. De minek kísértenéd a sorsot? :) Nálam már volt ilyenből baj, mert azt hittem, hogy védekezek, akkor teljes biztonságban vagyok. Inkább szerintem amíg nem vagy elég tapasztalt, húzd ki előtte, ha mégis belesülnél véletlenül, akkor meg valószínűleg megvéd azért..
2017. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Igen, azért van az óvszer kitalálva hogy bele lehessen élvezni a nőbe legalább így, ilyen módon, ha már máshogy sajnos nem.


Életemben szexeltem már vagy pár ezerszer ilyen módon, több nővel és sosem lett belőle még gond. Ráadásul nem is a legdrágább/legmárkásabb Durexet használom, hanem egy 12 db 750 ft típusú átlagos fajtát.

31/f

2017. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
A sperma egy agresszív anyag. Sok esetben átrágja az óvszert és erőszakos megtermékenyülés következik be. Én azt javaslom h vágd le. Az a biztos (legalább nem szaporodsz )
2017. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha gumit használsz, rendesen fenn van, akkor abba is élvezel bele, nem a lányba, az más kérdés, hogy a gumi meg benne van a lányban...de natúr beleélvezni egészen más. Persze védekezni meg hasznos. Én utálom a gumit...
2017. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha előírás szerint használod nem fog kiszakadni
2017. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Én condom nélkül szerelmeskedem tele a nunit.
2017. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%

8. Helyes!


Minden második nő amúgy hajlandó tablettát szedni, sőt kb 10-ből 1-szer olyan nő is van, aki akkor is szed tablettát amikor nincs kapcsolatban, így már az első szex idején bele élvezhetsz. Az a legjobb dolog.

2017. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha belelvezel noveled a kockazatot. Akik azt irja hogy teljes a vedelem gumival, az sose olvasta el se a papirjat, se semmilyen szakirodalmat.
2017. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!