Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért dobjátok a nőt/férfit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobjátok a nőt/férfit, ha az első szex nem volt jó?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvastam itt, hogy azért jó, ha hamar megvan a szex, mert ha az nem volt jó, akkor meg lehet szakítani az elején a kapcsolatot. Nekem voltak már partnereim, és nem mindegyik volt elsőre jó, vagy nem mindig jött össze első próbálkozásra. De én nem akartam kidobni egyiket se! A másik meg, hogy mindenki mást szeret. Nekem is kialakult egy orál technikám az évek alatt, de az egyik exemnek az nem volt úgy jó, és amikor mondta, akkor elkezdtem máshogy csinálni. Ti annyira hozzászoktatok az exetekhez, hogyha nem minden pontosan ugyanúgy van, akkor nem érdemes összeszokni az újjal?

Kommunikálni kell, hogy ezt így, ezt ne így, ez jó, ez nem jó, és akkor lehet jó szex, ha nem is elsőre, de másodikra, harmadikra igen!


2017. szept. 19. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Mert nem jó vesződni vele azé

23 N

2017. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerelem felsőfokon. (Y)
2017. szept. 19. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert ilyen a legtöbb ember manapság. Ha valami nem tetszik neki,akkor eszébe sem jut dolgozni azon,ne adj isten javítani rajta. Inkább keresnek másikat mert lusták komolyabban foglalkozni valakivel,"sietnek".
2017. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miért nem jó. Ha nincs orgazmusom elsőre, túlélem, amúgy sem egyszerű nekem elérni. De ha a pasi önző, vagy irritáló a testszaga, vagy nagyon béna, vagy azt látom, hogy próbálnék vele kommunikálni ezzel kapcsolatban, de ő elzárkózik, akkor lapát.
2017. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert a többi sem lesz jó, ha elsőre nem működött. Az ilyesmit nem lehet erőltetni.
2017. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem sikerül úgy az első, ahogy elképzelte a két ember. De az első alkalomból sok mindent le lehet szűrni. A szexuális igények már ott megmutatkoznak, hogy azok egyeznek-e vagy sem. Meg itt nem is feltétlenül az első együttlét utáni dologra gondolnak, hanem az első pár alkalomra. Tehát nem mindegy, hogy valaki találkozgat hónapokig valakivel szex nélkül, annyi idő elég, hogy szerelmesek legyenek egymásba, ugyanakkor ha után van szex és kiderül, hogy abszolút nem egyeznek a szexuális igények, akkor utána jön a kínlódás. Még ha nem ódázzák el az első együttlétet, akkor már azelőtt kiderül, hogy nem illenek össze szexuálisan, hogy egyáltalán szerelem lesz a dologból és akkor még időben tovább lehet lépni, hogy bárki is sérülne a kapcsolatban.
2017. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem dobtam lányt rossz szexért.Az első alkalom amúgysem mondható igazán szexnek.Amikor már össze vagytok szokva és na úgy nem működik na akkor gáz. Addig csak ismerkedik az ember.
2017. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert az elso alkalombol kiderul, hogy mennyire passzolunk rogton. Minek legyek olyannal, aki nem erzi a ritmust, vagy nem tetszik a farka, vagy szarul nyal vagy akarmi mas... en elvezni akarom azt a szexet, nem pedig tanito neniset jatszani.
2017. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem arrol van szo, ami az osszeszokason mulik, hanem olyan dolgokrol, amin nem lehetvagyok valtoztatni. Meretek, igenyek, "stilus", testszag, stb. Olyan dolgokrol van szo, amikor azt mondjuk, hogy "nem illunk ossze szexualisan", amin nem lehet csak ugy valtoztatni, vagy ugy nem lehet, hogy mindenkinek jo legyen. Nekem pl volt egy baratom, akinek hiaba mondtam, hogy ne ugy csinalja, mert nem jo, tartott kb 2 masodpercig aztan ugyanolyan szarul csinalta. Na most egy ilyennel mit lehet kezdeni? Kinlodtam vele egy darabig, de az lett a vege, hogy egyaltalan nem kivantam, nem szexeltunk, es tonkre ment az egesz kapcsolat, pedig alapvetoen igeretesnek tunt. Azt elso alkalommal is lehet latni, hogy nem figyel rad, nem veszi a jeleket, jelzeseket, nem torodik avval, hogy neked is jo legyen, csak reszel es sajat magaval torodik. Vagy hogy pl en igenylem az oralt, o szerinte meg undorito.
2017. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!