Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kidörzsölődött a hüvelyem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidörzsölődött a hüvelyem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Három napja veszítettem el a szüzességem. Este lefeküdtünk és reggel is. Akkor annyira nem voltam nedves ennek tudom be hogy másnap mikor pisiltem ilyen csípő érzést éreztem a hüvelyemnél ahogy odafolyt. Megnéztem, hogy mi lehet a gond és a hüvelybemenetnél,tehát még teljesen kívül egész picit piros és látszik egy kicsit mintha ki lenne dörzsölődve.

Valószínű akkor az volt a gond, hogy nem voltam annyira nedves,nem? Illetve én erre tippelnék.

A kérdésem az lenne, hogy körülbelül mennyi idő kell ,hogy begyógyuljon. Kenjek e rá valamit esetleg?

És, hogy ugye nem lesz gond és nem fog megismétlődni ha legközelebb jobban figyelünk és nem kapkodjuk el a dolgot.Mármint a reggeli esetre gondolok.Mert este semmi ilyesmit nem tapasztaltam.

Tudom hogy ezt nem lehet előre megmondani de mégis ha valaki volt már így akkor örülnék ha megosztaná a tapasztalatait.

Előre köszönöm :)



2017. szept. 19. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, könnyen lehet, hogy kevéssé voltál nedves.

Ajánlott a síkosító használata. Abból kapni olyat is, ami használható a jelenlegi problémáidra - pl. Bartoline, patikában kapható.

2017. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ezt jól elcseszted. Miért sajnáltad azt az 1800 Ft-ot síkosítóra?
2017. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm :)
2017. szept. 19. 23:21
 4/7 A kérdező kommentje:

Második pedig nem tudom mire jó ez a hangnem.

Nem gondoltam volna hogy ha csak kicsivel is de kevésbé vagyok nedves akkor ilyen probléma felmerülhet. Senki nem profi még az elején.

Amúgy meg feleslegesen vetem volna meg a síkosítót.

de köszi a választ amúgy.Nem segítettél :D

2017. szept. 19. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Jah, és nyugtass meg bennünket: ugye rendben védekeztetek?

Csak mert itt a leggyakoribb kérdés a "terhes lehetek-e", s már igencsak harapósak vagyunk miattuk.

2017. szept. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legközelebb ha úgy érzed nem a legjobb a síkosság akkor tartalékba egy adag síkosítót :) egyébként ne aggódj,2-3 nap (vagy akár kevesebb) és elmúlik. De azt ajánlom a fertözések elkerülése végett ne aludj alsónemű nélkül,tisztítsd figyelmesen (esetleg intim misakodó) és nem lesz baj :)


Valamint a kérdéshez nem tartozik,de az 5-össel egyetértek...

2017. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek :)

Fogamzásgátlót szedek több mint egy éve.

Más problémám miatt kezdtem el

De még mindig szedem úgyhogy igen. Védekeztünk

2017. szept. 20. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!