Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem élvezek el, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem élvezek el, akkor kellemetlen a pasinak, ha rásegítek, izgatom a csiklómat szex közben, hogy legyen orgazmusom? Srácok nektek ez rosszul esik?

Figyelt kérdés

Szóval eddig még nem jött össze, hogy én is elmentem volna, amikor bennem volt.

Viszont képes vagyok hüvelyi orgazmusra, csak eddig valamiért pasival nem jött össze, csak ha magamnak csináltam.

Srácok szerintetek ez zavaró vagy izgató vagy milyennek találjátok? Nektek volt már ilyen barátnőtök?


2017. szept. 20. 00:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez még izgatna is nagyon:)
2017. szept. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Baromira izgató he egy nő simogatja, kényezteti magát. Nagyon vissza kell fognom magam hogy ne élvezzek el azonnal ha közben magához nyűl. Az még izgatóbb ha valami kütyüvel csinálja miközben benne vagyok.
2017. szept. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem kell zavarónak lennie, teljesen természetes is lehet.
2017. szept. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Az zavaró, ha nem mész el.


Ha magadat izgatod szex közben, az nagyon izgató. Nálunk is így van.

2017. szept. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

A vibrátor engem taszít, mert azt érzem, hogy nem vagyok elég jó. De a a keze izgat, mármint a látványa, ha simogatja a csiklóját.

Anélkül is elélvez, de állítása szerint így felülmúlhatatlan az élvezet.

2017. szept. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten izgató. A látvány is meg a végeredmény is. A feleségem is csinálja néha.
2017. szept. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig azt vettem észre, hogy minden pasinak baromira bejött amikor elkezdtem izgatni magam! :D ne aggódj ilyenen
2017. szept. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
inkább izgató, de ha ilyen a partner, akkor csinálja neked a végén, hogy ne maradj hoppon :)
2017. szept. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#4 "Az zavaró, ha nem mész el." Kösz, azért jobb, ha tudod, hogy a nőknek nem ilyen egyszerű a dolog :D Ezért van az, hogy sokan megjátsszák. Ugyanis nem elég a fizikai stimuláció, lelki tényezők is szerepet játszanak benne, én pl egyéjszakás kaland során nem tudok elélvezni, csak nagyon ritkán, még akkor sem, ha rásegítek magamnak. Mert ehhez az kell, hogy ismerjem a partnert, bízzak benne, ugyanis az orgazmus egy intim, "kiszolgáltatott" állapot, amit nem fogok bármilyen idegennek produkálni :D Megjátszani sem szoktam, de nekem nemis szerves része a szexnek az orgazmus, jó, ha van, de nem feltétlen igénylem. Pl a szopást is jobban élvezem, mintha nyalnak, azt konkrétan nemis szeretem.

21N

2017. szept. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A pasik imádják inkább ezt. :) Az én párom kifejezetten kéri is sokszor, hogy látni akarja.
2017. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!