Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy orálozzak? (Többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy orálozzak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szoval az a lényeg,hogy nem merem a számba venni a barátom péniszet.

Nagyon szertném úgy is kényeztetni de valahogy nem birom bevenni,olyan nagyon "idegen" nem tudom jobban megfogalmazni.

Amúgy semmi baj vele,tetszik szeretem puszilgatni,nyalni de bevenni valamiért nem tudom.

Mi lehet a megoldás?



2017. szept. 20. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól értem szeretnéd kényeztetni a barátodat, csak nem mered elkezdeni. Át kell lépned a gátat. Ha nagyon akarod és kellően bátor vagy, kérd meg, hogy "erőszakoljon meg" orálisan. Fogja meg a fejed és nyomja bele a péniszét. Egy pillanatra durva lesz, de ahogy bent van, ösztönösen menni fog és rájössz, hogy még jobb mint puszilgatni. Érzed őt, ahogy keményedik, lüktet, él benned.
2017. szept. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Van megoldás.

Nyalogasd oldalról a fitymafék környékét, meg alatta egy centivel. Tudod hol van? A makk feléd forduló részén egy V alakban fut össze a fityma bőre (amikor hátra van húzva). Fektesd a barátodat hanyatt, és oldalról közelítsd, mintha egy főtt kukoricát ennél. Persze a hasonlatban odáig ne menj el, hogy bele is harapsz, nagyon érzékeny ott minden! ;) Az ajkaidat zárd rá, és a nyelvedé legyen a főszerep: laposan tartsd, és tapaszd rá, símogasd minden irányban; minél nagyobb felületen, annál jobb.

Nem lesz panasz.

2017. szept. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is tartottam amikor elsőnek kellett a számba venni, de hidd el csak egyszer győzd le a félelmed és utána nem lesz ilyennel problémád! én azóta imádom csinálni
2017. szept. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
A megoldás? erre senki nem fog receptet írni neked, kapd be és szopd, ennyi a válaszom!!
2017. szept. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok nyallal. Menni fog nyugi.
2017. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehogy hallgass az egyesre!

Egy elettr elveszi a kedved ha tul melyre benyomja erre neked kell raerezned hogy meddig tudod beengedni a szadba...

Jesszus elso baratnod nem irigylem ha van

Ez durva

2017. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A párom is ilyen, én nem is erőltetem, azóta a végbelemet nyalja miközben veri a farkam. Próbáld ki ezt nála...
2017. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!