Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként miért van az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként miért van az, hogy csak reggel kívánom a szexet napközben meg nem?

Figyelt kérdés
2017. szept. 20. 06:54
 1/9 Ramone ***** válasza:
Pasi vagyok hasonló helyzetben és én sem tudom pontosan... Eddig arra a következtetésre jutottam hogy Reggel "ébredezik" a szervezet és ez miatt érzékenyebb minden így az érintés is
2017. szept. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok pasiként.
2017. szept. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj.

Napközben a környezet elvonja a figyelmedet. Az ösztrogénszintje mindenkinek más és más, addig teljesen rendben vagy, amíg van, amikor kivánod.

2017. szept. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a nap folyamán változnak a különböző hormonok szintjei, amik a szexuális vágyat befolyásolják, de ez alapból is mindenkinek más. Én pl a nap bármely szakában tudnék szexelni :D

21L

2017. szept. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó neked kedves 4. :D
2017. szept. 20. 07:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Én reggel és délutánonként szoktam kívánni.

De pont tegnap gondoltam bele, hogy ebben a hónapban párommal egy alkalmat kivéve mindig reggeé voltunk együtt a hónapban.

De szerintem nincs ezzel gond :)

2017. szept. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is nőként reggel jobban. Igaz ez nem azt jelenti nálam, hogy napközben, este nem, de reggel sokkal jobban. Nagyon jó úgy menni munkába, hogy reggel volt szex. Hétvégén és mikor ráér az ember pláne jobb.
2017. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert a munkahelyeden a minkával vagy elfoglalva.
2017. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor magas a libidód, vszínűleg hormonális okai is vannak.
2017. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!