Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van minden lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden lánynak barátja manapság? Akárhánynak írok itt is, mind foglalt.

Figyelt kérdés
2017. szept. 20. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert sajtból van a hold!
2017. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Mert egy lúzer vagy ha itt ismerkedsz.. ..hiába nincs pasim, itt biztosan azt írnám, hogy van.. ..csak hogy lekoptassalak, ez nem egy társkereső oldal!

19/L

2017. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek az elottem szoloval.

Valahanyszor feltettem itt egy kerdest mindig kaptam a gaznal gazabb perverz ismerkedos uzeneteket. De még akkor is, ha csak commenteltem. Eleg elkeserito hogy sok szerencsetlen itt probal felszedni csajokat.

Menjetek ki es szemtol szembe legyetek "18centis vastag farku" f-szik. Ne csak itt jarjon a szatok.

2017. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A társkereső oldalakon ne is próbálkozz, mert ott a legsanyarúbb tehénnek is amerikai milliárdos, makulátlan megjelenéssel, vagy egyiptomi dúsgazdag herceg kéne, házassági ajánlattal. 1-2 kutyafejű tatár ha szóba állna veled, de az már a legalja népség. Itt is csak az ordas rihék(de lehet 99,9%-uk férfi ezeknek is), ha szóba állnak veled. Próbálj élőben ismerkedni. Ettől jobb megoldás nem létezik.
2017. szept. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert jobb lenne ha az összes szingli lenne?
2017. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha egy nő horgászik itt, akkor rögtön 100 hal akad a horgára, még akkor is, ha nem a horgászás volt a cél. Legyél te a horgász: dobj fel valami izgis témát és várd, hogy ráharapjanak a szebbik nem képviselői. Bevált módszer.

Ja és ha elkezdődött valami párbeszéd, próbálj meg udvarolni először. Tudom ósdi dolognak hangzik, de még mindig ez a leg működőképesebb recept egy lány szívéhez ...na meg nem csak a szivéhez természetesen ;)

2017. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell megkérdezni, hogy van-e pasija és kész.
2017. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs minden csajnak barátja. Csak hála a szirupos amcsi szerelmi történeteknek, nekik olyan fiú vagy férfi kell, amit azokban látnak. Persze hiába keresik, mert olyanok nem léteznek. A másik probléma az igényszintjük. Ha egy férfi sportol, dolgozik és hobbija van, az uncsíííí. De amikor összejönnek az első rosszfiús bunkóval, akkor utána azért sírbákolnak, hogy nincs egy normális pasi sem. Azt meg nevetségesnek tartom, hogy miért ne lehetne egy nem társkeris oldalon is összejönni egy nővel? Ennyi erővel sehol ne ismerkedjünk, ami nem kimondottan ismerkedős hely. Se egy koncerten, mert oda zenét hallgatni megyünk, sem egy munkahelyről, mert ott dolgozni kell, vagy suliból sem, mert oda tanulni járunk.
2017. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog mert nemtudom
2017. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, nem akarnak ismerkedni. Ilyen egyszerű. Itt én se akarok meg máshol se.
2017. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!