Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuális nők! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális nők! Ti csókolóztatok már lánnyal?

Figyelt kérdés
Nemet is írjatok!

2017. szept. 21. 14:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Én 3-4 lánnyal, mindig ők csókoltak először..😀Teljesen hetero vagyok, ezek csak poénból történtek.

21L

2017. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7%

#7, Igen,heteroszexuálisnak mondom magam, a biszexualitás egészen más.

4-es.

2017. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12 pedig, ha lányokkal is élvezed és kívánod a szexuális együttlétet, akár a pettinget is, akkor fixen biszex vagy :D Én is csókolóztam már lánnyal, ahogy írtam, de hozzá nem nyúlnék más puncijához...ergo hetero vagyok.
2017. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem kívánom a nőket, akkor és ott nem volt rossz, de nem kívánok nőket,puncihoz csak egyszer-kétszer értem, bugyin keresztül,de miben más az ha csókolózol valakivel és ha hozzáersz a puncijához? Vagy mindkettő biszexualitasnak tekinthető vagy egyik sem szerintem, sőt a csókolózás intimebb. Vannak biszex ismerőseim, ők konkrétan izgulnak nőkre, kívánják a női testet,megtetszenek nekik nők legalabb minimális érzesek vannak, de én csak olyan miért ne? alapon csináltam, érdekelt, minimálisan élveztem is, de nem érzem magam biszexuálisnak.
2017. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%
Igen! Üvegezés közben kb az összes lány osztálytársammal, még 15 évesen. 21/L
2017. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

mennyi heteró van itt, akik amúgy minimum biszexek :DD

19/L

2017. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskola utolsó előtti évében a lányokkal sokat játszottunk felelsz vagy merszet,akkor 3 lánnyal is.
2017. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
58%
Igen buliban többször is, 17-18 évesen.
2017. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!