Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha egy pasi nagyon oda figyel magára?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy mindig oda figyel a frizurájára jó ruhákat hord szedi a szemöldökét tudjátok ezek a tipikus önimádók hogy adok magamra nektek ez be jön ?
2017. szept. 21. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen típus inkább csaj, mint pasi.

Persze, adjon magára egy férfi, de ne essen túlzásba.

2017. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! Rosszul vagyok az olyan fiúktól, aki reggel tovább készülődik mint én. Akinek még én is megirigylem a tökéletes szemöldökét. Egy férfi igenis legyen férfi! Ne borotvált lábakkal, az enyémnél jobb szemöldökkel, és az én nadrágomnál szűkebben jelenjen meg. Persze biztos van, akinek ez tetszik, nem az a mérvadó amit én most ide leírtam, ez csak az én véleményem. :) 20/L
2017. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiasnak semmiképp sem nevezném. Na jó, nem azt mondom, legyen hajléktalan, de én pl kifejezetten szeretem ha néha van borosta, vagy épp valami kemény munka után odabújni, mert olyan jó kis férfias illat még az a kis izzadtság is.
2017. szept. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam alap elvárás, hogy legyen ápolt, igényes, jólöltözött, a haja is álljon jól, de az tényleg túlzás, ha többet foglalkozik magával, mint én.

21L

2017. szept. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen az magát figyeli. A nő azért kell neki, hogy ketten figyeljék "magát". Nárcizmusnak hívják az elmekórtani meghatározásban. Nagy ívbe el kell kerülni.
2017. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
a pasik tobbsege eleg igenytelen, aki meg foglalkozik a kulsejevel, a higieniaval, az apoltsagaval es az oltozkodesevel az mar meleg... erdekes mod egy kezemen meg tudom szamolni, hogy a reggeli elovarosi vonaton mennyi pasi van igenyesen feloltozve, ugy, hogy az osszkep nem ocsmany. igaz a csajok tobbsege leszarja, legalabb az igazi nők megmaradnak nekunk.
2017. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre nagyon nehéz válaszolni, mert igencsak ízlés kérdése, kinek mi jön be. Valakit az se zavarja, ha a barátja úgy néz kint egy csöves, más meg kifejezetten az orrát púderező piperkőcöket figyeli.

Azért az elégé alap nálam, hogy havi egy fodrász, heti egy borotválkozás, napi egy fürdés meg legyen a srácnál. Az se baj, ha testszőrzeteit sem hagyja szabadon burjánzani, meg használ valami dezodort. Óh, basszus találkoztam egyszer egy sráccal, hiába nézett ki jól, olyan szájszag szakadt ki belőle, hogy egyszerűen nem tudtam arra figyelni, mit mond.

2017. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!