Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A "belfie" modellek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "belfie" modellek miért szeretik mutogatni a popsijukat?

Figyelt kérdés
Az olyanokra gondolok, mint Sommer Ray. A csaj hivatalosan fitness modell, ugyis probalja eladni magat. Az instaja fele edzesbol all, viszont nem igazan hasonlit a klasszikus fittnessmodellekre. Van rajta izom, de nem annyira szalkas es kigyurt mint azok. O inkabb noiesen szexi, olyan mintha csak popsira edzene. Az viszont brutalisan jo neki: nagy, es gombolyu. Az egesz csaj szinte abbol all. Ez nem gaz? Oke h szexi es megdolgozott erte, de amikor valakinek a seggmutogatasbol all az elete, es megel belole az kicsit fura.

2017. szept. 25. 09:34
 1/8 A kérdező kommentje:
2017. szept. 25. 09:40
 2/8 A kérdező kommentje:
2017. szept. 25. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább abból éljen minthogy prosti legyen.

Nézd meg a többi celebet. Nagyon sokról már rég nem halottál De él mint hal a vízben és nem kell érte vért izzadva 3 műszakban gyárba melózni vagy 12 órázni.

Elég ha szép csinos és nem zabál sokat

Vagy jóképű edz és ő se zabál sokat

2017. szept. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szexi, ettől a csajtól rendesen felizgultam most.

F/28

2017. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szép nagy feneke van, de az jutott eszembe hogy ezek a csajok már lassan a lovakra hasonlítanak, mint egy csinos nőre.
2017. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szódával elmegy, de a fejére csak húznék egy papírzacskót !
2017. szept. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok konzervtív vagy előítéletes, de szerintem ezek egy része prostituált, csak nem 100 vendéget csinál meg $50-ért, hanem 1-et $5000-ért
2017. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó! Lehet alapja annak amit mondasz. Nekem is feltűnt, hogy ezek a lányok mind egytől egyik baromi gazdagok, csak azt nem tudom, hogy azért kezdtek el edzeni, mert alapból annyi pénzük volt, hogy unatkoztak, és valamit kezdeni akartak magukkal, vagy előbb jött az edzés, aztán az elért eredményeket arra fordították, hogy meggazdagodjanak belőle (ahogy te is írtad). Bármikor elmehet az ember egy prostihoz, de azért ilyen csajt mint akit belinkeltem, biztos hogy nem fogsz találni. És ha gazdag lennék, és megkaphatnám mondjuk 10x annyi pénzért, mint egy átlagos lányt, szerintem én is élnék a lehetőséggel.
2017. szept. 25. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!