Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy "megerőszakoljon"?

Figyelt kérdés

Hogy ellentmondást nem tűrve a magáévá tegyen ?


Arra gondoltam, hogy először jól felidegesítem, egy kicsit még a veszekedésig is elmegyek, de ismervén őt és a határait, mindenképp olyan dologgal húzom fel és addig ingerlem csak, amíg tudom, hogy nem durrant el teljesen, de( ! ) már közel van. Aztán, amikor sikerült az agyát beindítani, hogy a kellő feszültség meglegyen irányomban, akkor elkezdek hozzá fizikálisan közeledni. Még nem kimondottan szexuális töltettel, csak közelebb rántom magamhoz és úgy mondom neki a magamét. Közben elkezdem még tovább hergelni szóban, de testben már nyitok felé. Néha hozzá dörzsölöm magam, aztán ellököm magamtól és tovább szájkaratézok vele. Itt még nem fogom hagyni, hogy sejtse : szexelni akarok. Úgyhogy ezt a hozzá dörgölöm magam, aztán eltávolodok dolgot többször eljátszom, majd amikor már látom, hogy nagyon feszült, akkor tovább provokálom, de már úgy, hogy elkezdem bevetni a testemet is.



Elkezdem ingerelni a látványommal, amire úgyis be fog indulni, még akkor is, ha felbasztam előtte, de a hergelés most abban fog kicsúcsosodni, hogy ahányszor hozzám akar érni, nem engedem neki. Ha kell, elállok az útjából, vagy elindulok egy másik helységbe a lakáson belül. Persze női fegyvereket bevetve : úgy mozgok, ahogy tudom, hogy szereti, közben folyamatosan vetkőzök le és olyanokat mondok neki, amik tudom, hogy felizgatják és egészen addig ellenkezem és kerülöm ki a közeledését, amig már tényleg türelmetlen nem lesz,mert akkor a feszültség már szépen kijön rajta és akkor már azért lesz pipa, mert a végletekig húzom.



Egészen addig elmegyek, hogy hagyom, hogy a meztelen puncim közelébe kerüljön, de mihelyst bármit is kezdene vele, megint eljátszom, hogy nem érinthet meg. Mindezt persze okos testbeszéddel, nem feltétlen verbálisan gondoltam. Ezt addig csinálom, amíg rám nem veti magát és ezt a tartózkodó stílust a szex alatt is megtartom, mert így kénytelen lesz kb. lefogni, hogy végre bedughassa és megdugjon. Mert mikor végre beteszi és mozog egy párat, lelököm magamról és megint csak elkezdem hergelni a meztelen testem látványával, játszok is magammal előtte, mert " olyan magányos a puncim, hogy senki sem dugja meg rendesen..." .Ezeket jól el lehet nyújtani és így a férfit ténylegesen egy olyan felhevült állapotba lehet hozni szerintem, amikor már tényleg nem fog finomkodni.


Szóval egy jól programozott veszekedés, utána szexuális zaklatás, majd a szex megtagadása, kis agyhúzás, majd hagyni, hogy a vad végre elejtse áldozatát és megkezdje a lakomát.



Jöhetnek jobb ötletek !



N


2017. szept. 25. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%

ez hülye logika, engem például a veszekedés lelomboz, elveszi a kedvem a szextől és a beszélgetéstől is...


de megpróbálhatod, hátha nála beválik, csak nehogy rosszul süljön el bármilyen értelemben is...


más módon talán hamarabb célt érnél


24F

2017. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:

ez is volt a kérdés : egyéb ötlet ?

Írtad, hogy más módon. Na,azt kéne kifejteni.

köszi :)

2017. szept. 25. 10:31
 3/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb pasinak ettől teljesen el megy a kedve a szextől és azon jár az esze ,hogy túl legyen a veszekedések az első 5-10 percben.. Bár is tapasztalataim szerint nem sok pasit izgat ha a barátnője egy "hisztis riba*n" ..
2017. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:

én úgy gondoltam,hogy veszekedés és vita között elég nagy differencia van.Veszekedés alatt nem a klasszikus veszekedést értettem, meg ahogy az emberek 95 %-a veszekszik, de oké.



A kérdésem változatlanul az,hogy milyen más módon lehetne ?

2017. szept. 25. 10:33
 5/69 anonim ***** válasza:

először is beszélj vele erről, hogy tudja mire vágysz

exeimnél eszembe nem jutott jó pár dolog, tetszett volna, de simán tudtam magamnak nemet mondani


BDSM kapcsolatban a partneremet keményen megszopattam, meg játszadoztam vele, hisz tudtam mik a lehetőségeim, mit élvez a partner!


mondjuk kicsit puhatolózhatnál, vagy visszaemlékezhetnél mik húzták fel nagyon

például combfix harisnyakötővel, vagy butt plug benned...

a lényeg inkább az, hogy nagyon nagyon felhúzd, hogy nagyon meg akarjon dugni téged :P

2017. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is lelombozna. Szerintem egyszerűen csak mond meg hogy igényleg a kicsit erőszakosabb, vadabb szexet, ezek a női taktikák csak a Cosmopolitan szerint jó ötletek, mi férfiak a nyílt és egyenes beszédet szeretjük.
2017. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:

aha,ez mondjuk jónak tűnik...és ezt az incselkedést lehet pasiknál addig húzni, hogy szinte rám vesse magát ?


Mármint addig oké,hogy rám veti magát, már volt is ilyen,de utána nincs az,hogy leszorít, vagy erőszakosan a magáévá tenne.Valahogy ezt akarom elérni nála,hogy ne csak rám ugorjon, hanem egész szex alatt legyen kemény.

2017. szept. 25. 10:38
 8/69 A kérdező kommentje:
de épp ez az,hogy mondtam már neki, beszéltünk róla, de nem tudja megtenni,mert " szeret"
2017. szept. 25. 10:39
 9/69 A kérdező kommentje:
ezért próbálok tudat alatt hatni, hátha kihoz belőle egy vadabb ént.
2017. szept. 25. 10:40
 10/69 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne, ha felizgatnád szexuálisan, de nagxon és közölnéd vele, hogy most engedje eldobni az agyát, és tegyen magáévá, de keményen és durván...mond el azt is, hogy " szetetnél" ellenkeznivegy kicsit;-)
2017. szept. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!