Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elélvezni?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni?!

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok együtt a barátommal és a pettingek során egyszer sem élveztem el. Szégyellem de egy idő után elkezdtem megjátszani ... viszont maszturbálás közben sem sikerült még. Tudtok valami tanácsot adni? (Sem csiklói sem huvelyit nem éltem át eddig) 18/l

2017. szept. 25. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kitartóbban maszturbálj, utána meg ha "megvan", mutasd meg a barátodnak, hogy csinálja, s ne játszd meg többet, mert degradáló.
2017. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hű. Első körben ne játszd meg, mert ebből nem lesz kiút.


Mi izgat fel? Próbálj meg maszturbálció alatt arra öszpontosítani. Ezt kellene valahogy kitapasztalnod.

Szex közbe se szégyeld a csiklódat simogatni. Nekem pl csak így van orgazmusom.

2017. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szörnyű vagyok de annyira kétségbe volt esve hogy ő csinálja rosszul...
2017. szept. 25. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne pánikoljatok. Tapasztalt pároknak is össze kell csiszolódniuk. Beszéljétek meg a problémát, gyakoroljatok és legyetek egymással, illetve magatokkal szemben is türelmesek.
2017. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnak megdugni, úgy én sem szoktam....
2017. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!