Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-28 éves lányok! Mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-28 éves lányok! Mitől függ? (L@sd lent)

Figyelt kérdés
egy pasi népszerűsége a suliban/munkahelyen? Ha mindegyik pasi külsőre jól néz ki, kocsijuk is van, intelligensek is stb... (Tehát a külsőségekben nincsenek nagy eltérések). Mi alapján dől el, hogy kiből lesz az, akire tapadnak a nők, anélkül, hogy ismernék, és kire nem? Mi alapján lesz nektek egy pasi szimpatikus ha amúgy nem ismeritek közvetlenül?

2017. szept. 26. 10:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igazából az a kérdésem lényege, hogy van a legjobb haverom. Külsőre nagyon hasonlít rám, munkatársak vagyunk, egyforma értékű autó, fizetés, stb... ahogy korábban is írtam. Ő rá tapadnak a csajok, engem meg elkerülnek, elhajtanak. Az ő viselkedése: idétlenkedik, viccelődik, mindig mosolyog, mindenkihez odamegy hülyeségeket beszélni, szeret mindig a középpontban lenni. Gyakran addig kötekszik amíg nem figyelnek rá.


Én jóval visszafogottabb vagyok. Ha viccelek is, akkor csak egymás között mint egy normál beszélgetésben, nem szeretek a középpontban lenni, vagy felhívni magamra a figyelmet. Szeretek beszélgetni mélyebb dolgokról, szóval inkább az a visszafogottabb "intellektuálisabb típus". Ettől függetlenül nem vagyok egy meggörnyedt, kocka gyík: edzeni járok, tetovált vagyok, szeretek bulizni stb, csak én nem szeretem magamra felhívni a figyelmet. Ezért kérdeztem, mi alapján döntitek el, hogy az egyikünkre tapadnak,a másikat meg elkülditek. Az egyetlen dolog köztünk a korkülönbség. Ő 22, én 28 vagyok. Szóval ebből is adódik hogy ő még lazább gyerekesebb, én meg már inkább komoly vagyok...

2017. szept. 27. 13:48
 12/13 anonim ***** válasza:

Olyan belső tulajdonságok, mint:

Tökösség, magabiztosság, jó duma, kezdeményezőkészség, önbizalommal teliség, lazaság, viccesség


Ezek benne jobban megvannak, mint benned. Ezek azok a dolgok, amik a nőkben jobban érdeklődést és vonzalmat keltenek.

2017. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A korotok pont nem előny feltétlenül. Pont hogy egy 22 éves srácnak inkább a 18-23 éves csajoknál van esélye, egy 28 évesnek meg a 18-30 éveseknél. Az érettség lehet fejlődik a korral, de nem egymáshoz képest. De gondolom 22 évesen sem voltál olyan, mint amilyen most ő, ő pedig 28 évesen nem lesz majd olyan, mint te.


Fogadd el a helyed a világban. Ahogy írtad: Te sem vagy lúzer, idén gondolom dugtál már nővel, szeretett téged már nő, évi pár csaj összejön, barátnő összejön néha. Ja, vannak nálad sikeresebb férfiak, ami tényleg szopás, meg rosszul eshet, de ezen túl kell lépni és el kell fogadni.

2017. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!