Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ez Szimpatikus számotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez Szimpatikus számotokra hogy nálam már attól is be indulnak a hormonok ha szexualitással kapcsolatos kérdéseket olvasok itt az interneten?

Figyelt kérdés

Nincs semmi más a háttérben e mögött csak magától értetődően meg történik ez velem.

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!

Fiú vagyok 20 éves.


2017. szept. 26. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
valóban nagyon pozitív... xD
2017. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez valami hiper szuper fantasztikus dolog. Teljesen beindultam tőled. Ja nem :(
2017. szept. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos annyira nem pozitív ez mint ahogy gondolod most.


A kérdés alapján azt gondolom nincs nőd. Mert ha lenne nem a kérdésekre ácsingózna. Ezzel kellene inkább foglalkozni.


Sokat olvasgatod és újra meg újra megtörténik ugyanez akkor egy idő után szó szerint a kérdésekre fogsz felizgulni, igazi nőre meg vagy igen, vagy nem és ha igen akkor nem tudni mennyire lesz stabil a merevedésed és mennyire fogod bírni visszafogni magad, hogy ne 20 másodperc alatt csöppenj el.


Összességében azt mondom ezzel a képességeddel túl sokra nem fogsz menni.

2017. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ZoltanAnglia ***** válasza:
Vajon meleg a kerdezo aki 20 evesen fiunak tartja magat?
2017. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg!
2017. szept. 26. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!