Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normalis hogy nekem bejönne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis hogy nekem bejönne olyan fiatal lany aki erosen apakomplexusos es akar engem is apunak hiv? 34f

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem az
2017. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem azert van mert annyira bujos babusgatos vagyok hogy ez egy atlag lanynak sok...
2017. szept. 27. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám ezt,de zavarna,ha tenyleg úgy viselkedne,mint az apám.
2017. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Nekem egyik barátnőm mindig azt mondta, hogy Papó. Na nem azért, mert olyan lusta, lassú lennék...:) Bírtam, amikor mondta, hogy Gyere Papó és qrd szét a kisunokádat. :D
2017. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én beszántanálak trágyának...
2017. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az. Amúgy az én párom is bújós-babusgatós típus, de annak ehhez semmi köze.
2017. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem értem h a "bújóssághoz" miért fiatal lány kell? amúgy igen kicsit az, tudod te is:S
2017. okt. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!