Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig érdemes fűzni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig érdemes fűzni egy lányt, hogy kamerán keresztül legyen is valami?

Figyelt kérdés
Van olyan lány aki soha nem fogja csinálni?

2017. szept. 28. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Èlőben nulla vagy?
2017. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

volt olyan aki 3 levél után belement volna, igaz eléggé ki volt éhezve, viszont sokan szerencsére nem ilyenek


ha annyira csajt akarsz, akkor dobd be magadat

nálam ismerkedésnél akár komolyabb, akár BDSM kapcsolat 5-7 nap max és már találkozunk is, virtuálisnál meg kevesebb és lehet játszadozni vele


viszont vannak szabályok amiket be kell tartanod és tiszteletben kell tartanod

ha nem akarja ne kényszerítsd, ha meg belemegy, akkor az a TIED és nem a haveroké, meg az interneté! sok csaj sajnos NAGYON felelőtlen ilyen téren és nem egy gond volt már ebből, akik gyorsan belementek ilyen dolgokba azoknak elmagyaráztam a veszélyeit és jobban vigyáznak magukra...

elég kockázatos valakinek ilyen dolgot adni, fel kellene építeni hozzá a bizalmat

persze manapság már random a nevét se tudja de már szopja típus van

ne a farkad vezéreljen bele ilyen játékokba, hanem vigyél bele többet!

2017. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd egyszer felvesznek azt mész napiszarra
2017. szept. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De mi értelme a kamozásnak? Ha már ott van hogy küldött képet magáról, akkor a személyes találkozóra kell menni, nem a f-szverésre.
2017. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4# beszélhetsz nekik. Élőben nem mernek csajozni
2017. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kb 1 hónapon at fűztem egy fősulis csajszit, eljutottunk addig, hogy ő bugyira+ melltartóra vetkőzött én meg alsógatyára és mindketten masztiztunk, de aztán egyszer rámnyitott a (most már ex)feleségem, így véget ért a móka pedig nagyon izgató volt.
2017. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok én semmit felrakni sehova. Elég komolyan büntetik az ilyen dolgokat.
2017. szept. 28. 10:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Félóra, ha egyedül van otthon és tudod, hogy dumáld le róla a bugyit (kivéve, ha eleve azzal a céllal van ott, hogy masztizzon valakinek a kamerába) ...de ritkán jut eszembe magamtól, hogy vetkőztessem. Inkább arra hajtok, hogy legyen folyatatása a beszélgetésnek és randizzunk (mát, ha kellőképpen felkeltette az érdeklődésemet).
2017. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!