Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak, hogy szexképe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy szexképeket küldenek itt egymásnak az emberek?

Figyelt kérdés
Sok ilyen posztot látok, kíváncsi vagyok.
2017. szept. 28. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Agyilag zoknik, ez az oka.
2017. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

izgató mind2 félnek

én is kaptam már, de ilyen random szexkép nem izgat

azt tartom parasztságnak amikor a srác az ex vagy barátnők képeit küldözgeti...


én jó pár lánytól kaptam már, olyat is amin arc meg minden látszik, de ezeket én kaptam, nem küldöm tovább senkinek

2017. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egész életükben ennyi lesz a kimaxolt szexuális életük.
2017. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2es! Es ezt milyen dumaval sikerult osszehozni? Evek ota latogatom az oldalt, sok csajjal dumaltam mar, de vagy mindnek ferje van/vagy parja akit mindennel jobban szeret, vagy amint megdicsered oket nem valaszolnak tobbet.
2017. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert a szexualitástól beindúl az ember, a vágy, hormonok. Nem kicsit van ereotikus tölte a fórumnak mondjuk azért.
2017. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4:

normálisan beszélgettünk, volt olyan aki teljesen váratlanul küldött, ez pl nem jön be...

ha normális vagy a csajokkal sokkal hamarabb célt lehet érni, mintha elkezdesz perverz beszólásokkal próbálkozni...

persze attól függ mi a cél

volt olyan csaj élőben aki megkérdezte, hogy miért nem dugtam meg amíg nem volt együtt a pasijával, holott az volt a célom, hogy rendbe jöjjön a kapcsolata :D

2017. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%os most néztem több válaszodat, más kérdéseknél! Először még el is hittem amiket írsz, de most már tuti kamu. Van ilyen haverom mint te, aki folyton a csajozásaival henceg. A 99%-uk kamu, szóval neked is kb eddig hittem el a baromságaidat.
2017. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem túl ritkán küldenek csajok, hogy erre érdemben tudják válaszolni... :(
2017. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ki akarják verni
2017. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!