Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért áll jobban a farkam és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll jobban a farkam és miért megyek el később, ha pisilhetnékem van? Így a szex is jobb lett és el hiszem hiszem

Figyelt kérdés

Eddig mindig alap volt, hogy szex előtt kicsivel elmegyek pisilni, mert ez legtöbbször olyan fura, zavaró érzés (nem csak szexkor, hanem máskor is, amikor pisilned kell).


De egyszer úgy voltam vele, hogy mindegy és azt vettem észre, hogy ilyenkor a farkam is jobban áll, plusz még tovább is bírom a szexet az elélvezésig. Azóta rengetegszer csináltam már és tényleg ez a helyzet, hogy így jobb.


Ez mitől van?


24/F


2017. szept. 28. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Attól, hogy a prosztatád erőlködik, hiszen nem csak a szexuális ingerre kell reagálnia (értsd: felállítani a cerkát), hanem a vizeletet is vissza kell tartania (elzárni a húgyutat).


Nnomost ennek az az előnye, amit mondtál. A hátránya meg hogy korábban kezdi letenni a melót, azaz rosszabbul működni. Szóval ha 40 fölött már gondjaid lesznek a vizeléssel és a merevedéssel, akkor annak ez a "dupla terhelés" lesz az oka.


Javaslom, hogy már most kezdj férfiaknak való intimtornába. (Mert hát van olyan is.)

2017. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán a vizelési inger épp annyira osztja meg a figyelmedet, ami elég a kitartáshoz.
2017. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #1, a prosztatának nincsen szerepe a vizelet visszatartásban. Azzal a hólyag záróizma foglalkozik. Meglehetősen összetett mechanizmus, érdemes utánaolvasni, mert érdekes!
2017. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

vizelési inger eltereli a figyelmedet, a keménység meg normális, hiszen befeszülnek az izmok.

én hamarabb el szoktam amúgy sülni, mert akkor hamarabb el tudok menni WCre is:)

és nem annyira jó érzés.

2017. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli merevedés egyik oka /többek között a tesztoszteron szint emelkedése stb. mellett/, hogy a megtelt húgyhólyagod nyomja a péniszhez és az onnan elvezető ereket, elsősorban a vénákat. Márpedig a merevedés anatómiai,funkcionális oka tulajdonképpen a vénás elfolyás akadályozottsága és ezáltal a vér felgyülemlése a pénisz ereiben. Tehát a nemi szerv feszültségét nem a nemi vágy, hanem részben "mechanikus okok" váltják ki. Ezért keményebb és érzéketlenebb a pénisz.
2017. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!