Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem elégítettem ki a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elégítettem ki a barátomat ezért haragszik rám?

Figyelt kérdés
Általában mindennap van szex,néha egy két nap kihagyàs ha fàradtak vagyunk,csak összebújással is megelégszünk stb. A nap folyamán 2x is maszturbáltam,nem gondoltam volna,hogy lesz az nap szex. Tudtam,hogy a barátom majd este 7-re ér csak haza és addíg nem akartam várni..de délután betoppant,mert előbb haza jöhetett. És szexelni akart volna. Én viszont kb előtte egy 20 perce,hogy maszturbáltam és semmi kedvem nem volt szexelni. Kívánom a barátomat,vonzónak tartom és jó vele. Csak elfáradtam, pihenni szerettem volna,nem akartam szeretkezni. Szóval amikor odajött csókolgatni,simogatni akkor szóltam neki,hogy nem rég maszturbáltam úgy hogy most ez nem fog menni. Ezután invitált volna egy orálozásra, hogy elégítsem ki. De az egész nagyon hülyén jött ki,mert alighogy belépett a lakásba rám vetette magát és úgy csinált mintha nekem azonnal ott helyben lekelett volna...Mondtam neki,hogy ezt most oldja meg egyedül én is azt tettem,de most nincs hozzá hangulatom. Erre rám kiabált,hogy mi bajom? Veszekedtünk egy sort ez miatt. Utána bocsánatot kértem VOLNA,de folyton leintett,nem akart meghallgatni,félrevonult. Nem gondoltam,hogy ennyire megbántom. Vissza gondolva a történtekre tényleg nem voltam vele kedves és nem vall rám ez a fajta viselkedés. Igazából még SOHA nem utasítottam el. Ez volt az első. Nagyon csalódottnak látom és szomorúnak. Hiába próbálnám megbeszélni ezt vele,amint felhozom ezt a témát rám szól,nem akar velem erről beszélni. 3 napja történt . 7 éve vagyunk együtt. Mindent megtudtunk normálisan beszélni, mindig meghallgatott. Már sokkal komolyabb nagyobb vitáink is voltak. Most meg ilyen "apróság" miatt berágott rám. Egyszerűen nem tudom mit kéne csinálnom,mondanom neki. Tehetetlennek érzem magam. Mit csináljak ilyenkor?
2017. szept. 30. 16:06
 1/6 A kérdező kommentje:

25/N

32/F

2017. szept. 30. 16:09
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Huhhh, de komplikáltak vagytok!
2017. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem haragszik,inkabb csalódott! Két perc elég lett volna neki. De te megcsaltad a kezeddel ;-)

Viszont kiabálnia nem kellett volna

2017. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Sztem kapd el ápold le az embert;) hatha megbekul ;)
2017. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Miért kéne rosszul érezned magad mert visszautasítottad? Nem egy szexbaba vagy akit bármikor előkaphat.

Ne foglalkozz vele, majd megbékül. De azt pl elmondhatod neki hogy úgy viselkedik mint egy kétéves akitől elvették a cukorkát.

2017. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Nincs hozzászokva a "nem" szóhoz. Itt az ideje elkezdeni :) Biztos anyukája is mindent megengedett neki annak idején.
2017. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!