Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Változtattál meg már valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtattál meg már valamit magadon csak azért, hogy vonzóbb/élvezetesebb legyél az ellenkező nem számára szexuálisan?

Figyelt kérdés
Azt is leírhatnátok, hogy mit és kinek a kedvéért.
2017. okt. 1. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
igen változtattam az öltözködésen és pár apróságon, hogy a párom számára vonzóbb legyek :D
2017. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jah. tetoválttattam. jelenleg csak az egyik alkarom van teljesen lefedve, de később folytatni szeretném. igaz ezt elsősorban magam miatt tettem, mert nekem tetszik, de bennem volt az is, hogy a legtöbb nőnek bejön (most a való életről beszélek, nem az itteni alternatív valóságról). illetve elkezdtem edzeni, hogy izmosabb legyek. ez is elsősorban a saját önbizalmam miatt kezdtem el, másodsorban a csajokért. kb ennyi. 28F
2017. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogytam 15 kilót.

Mert általánosságban nagyon gáz pasik mozdultak rám, és kíváncsi voltam, hogy ez változna-e.

A gáz pasik alatt egyáltalán nem külső tulajdonságokra gondolok. Konkrétan félanalfabéta életképtelen pasikról beszélek.

Jó, volt kivétel, de gondolom mindenki érti mire gondolok.

2017. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as! Pont a lényeget nem írtad le. Mégpedig, hogy lett változás?
2017. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen egy szakítás után elkezdtem edzeni, elsősorban magam miatt másodsorban akkor még azthittem hogy így könnyebb lesz csajozni, de rájöttem hogy ez csak félig igaz annyival több kalandom nem lett miatta mint amit akkor hittem, de legalább jobb lett a szex
2017. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, elkezdtem sminkelni. Aztán rájöttem, hogy nem nekem való, és abbahagytam.
2017. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Gyula kedvéért nem csak alul, hanem teljesen csupaszra szőrteleníttettem a nunust.
2017. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!