Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti rettegtek attól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti rettegtek attól hogy egyszer szex közben eltörik a péniszetek?

Figyelt kérdés
Ez meg történhet egy heves szex közben pláne ha a nő van felül egy alacsonyabb lánnyal pedig még nagyobb a veszély mivel kisebb a hüvelyük ezért nagyobb a veszély hogy a pénisz bele ütközön a méh falba és ha eltörik a barlangos test azt mindenkép meg kell műteni mert ha nem műtik meg nem fog már olyan jól mülködni az is elképzelhető hogy fájdalmas lesz a szex.

2017. okt. 2. 08:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem🙂, vigyázni kell🙂
2017. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Ember....158cm magas vagyok páromnak 20cm a farka és még 1x se történt ilyen a 4 év alatt. Volt már olyanra is példa hogy párom állo farokal feküdt az ágyon én meg nem is tudom mi miatt de meg csúsztam és rá este szerencsétlenek a farkára hassan és nem lett semmi baja! Azért nem törik az olyan könnyen össze!


19/L

2017. okt. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért hallani ilyenről, persze nem mindenkinél fordul elő életében, de inkább figyeltek egymásra, minthogy az járjon valamelyikőtők fejében, hogy úristen mikor fog eltörni...akinek méretes annak nyilván eszébe jut ilyesmi, akkor talán a nőnek is. De az aki pontosan tudja mi is az a szeretkezés, az azt is tudja, hogy akármennyire vadultok vigyázni kell egymásra.
2017. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy-egy hevesebb menetben lovaglasnal talán megfordul a fejemben de azért messze nem rettegés, vigyázni kell egymásra ennyi 20F
2017. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Rettegek 24év alatt egyszer se tettem ki magam ennek a veszélynel
2017. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A pénisztörés (minthogy nincs benne csont, valójában a barlangos tart zúzódása) rendkívül ritka. Ne aggódj emiatt. Gondolj arra, hogy normális esetben szintén élő szövettel kerül érintkezésbe, ami nem elég kemény hozzá, hogy balesetet okozzon.

Ha egyébként ésszel élsz, sohasem fog megtörni.

2017. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek tőle, de volt már részem olyanban, hogy a nő lovagolt rajta( m) elég hevesen, aztán kicsusszant ő meg csinálta volna tovább....egy hétig fájt a farkam.
2017. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Eltörhet, de én nem félek. Egyszer az asszony rámugrott hassal ami fájt. Ha vigyáz az ember a másikra, minimális ennek a veszélye. A téelcén volt egy műsor. Az asszony szop.ta a párját a kádban, és megbotlott, de mivel csak a farokba kapaszkodott hát letépte csúszás közben. Megmentették azt is nagy nehezen...Nem kell aggódni
2017. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, hogy kicsúszik és nem a helyére megy vissza, hanem ütközik. Volt már, fájt.
2017. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit itt leírtál az itt mind hülyeség. Tehát az érveid mit sem érnek. Méghogy ha alacsony a lány rövidebb a hüvelye. Szexeltem már egy 160 cm magas lánnyal és tövig bement a 17 centim
2017. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!