Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell jól masztizni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól masztizni?

Figyelt kérdés
lány vagyok nem rég kezdtem el hogy tudom úgy hogy nagyon jó legyen

2017. okt. 2. 18:19
 1/4 anonim válasza:
91%
Simogasd magad, lent... próbálgasd hogy mit élvezel.
2017. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

indenkinek más a jó és ezt mindenkinek saját magának kell kitapasztalnia.

Csinálhatod mondjuk úgy,hogy két három párnát egymásra teszel és azon mozogsz előre,hátra ezzel izgatod a csiklódat és ha jó a fantáziád nagyon izgalmas lesz.

Ha hanyatt fekszel és széttárod a lábaidat és az ujjaiddal izgatod a csiklódat,változó erősséggel és gyorsasággal, az is szuper lehet. A zuganyrózsás technika is sokaknak bejön, de azzal vigyázni kell mert ha túl erős a vízsugár akkor már nem kellemes.

Illetve használd a fantáziád!

Jó időtöltést! ;)

19/L

2017. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TatyóKirály ***** válasza:
Kísérletezve. De ha nemrég kezdted el, akkor esetleg még a tested sem érett rá olyan mértékben.
2017. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szívesen megtanítalak. :)
2017. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!