Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti milyen gyakran és hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran és hol szexeltek ha még nem laktok együtt?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel aránylag ritkán max heti egy vagy kétszer szexelünk, de néha csak kb. 10-12 naponta egyszer jön össze. Nem lakunk még együtt, valamint barátnőm nagyon érzékeny a fáradtságra meg a zavaros környezetre is meg alapból minden apróságra, ha suliból fáradtan jön haza, hasmenése volt aznap, de ami a lényeg, hogy ha szomszéd szobában mozog valaki (ez elég gyakori mivel az a nappali) megesik hogy nehezen lazul el és végül meghiúsul a menet. Náluk otthon szintén hasonló a helyzet. Akkor tud csak teljesen 100 százalékosan ellazulni, ha teljesen magunk vagyunk nálam vagy náluk, esetleg a lakás másik végében tartózkodik csak valaki két szobával arrébb...ilyenkor viszont teljesen átadja magát az alkalomnak és nagyon élvezi. :D

Van akinél még van hasonló helyzet mint nálunk? Hogy a barátnőjének/barátjának a lehető legnagyobb nyugalom kell az ellazuláshoz, és emiatt hasonlóan kevesebbszer van szex, mivel nincs rá megfelelő terük? Illetve, ha van ilyen probléma, azt hogy oldjátok meg? Szülőket nem küldhetem el minden alkalommal csakúgy otthonról meg hotelszobát sem vehetek ki mindig...

Köszi! :)

Én 24/F ő 18/L



#szex #barátnő #milyen gyakran szexeltek
2017. okt. 4. 02:28
 1/9 anonim ***** válasza:
mindenhol, szó szerint...ágyat kb havi 1-2 alkalommal láttunk :D
2017. okt. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amikor még szülőkkel laktam együtt és nem volt lehetőség lakásban szexelni mindig megoldottuk, sötét udvar, lépcsőház, strand öltöző meg egyéb helyek ahol csinálhattuk :D néha hiányoznak ezek a kis kalandok. 25N
2017. okt. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

míg nem költöztünk össze, egy csomó helyen kipróbáltuk a szexet, fürdőszoba, koliban közös zuhanyzóban, akkor volt már lépcsőházban, parkban, autóban, pláza wcben stb :D nagyon találékonyak voltunk és nagyon szép korszakunk volt :D


23/L

2017. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szerencsétlenkének, lúzerkének vagy a leírásod alapján. Már csak az alapján is, hogy itt " :D "-zel a saját szerencsétlenségeden


Albérletben lakom, egy másik lakótárssal (mindkettőnknek külön szoba van). Ő a szüleivel, de őt ez nem nagyon érdekli.


Karácsonykor ilyen 10 fős családi ebéden voltam náluk és ebéd után és nap közben 3-szor szexeltünk a szobájában, miközben mondom 10-en voltak kb a házban, mind a rokonai. De néha visszavonultunk pihenni a szobájába egy kicsit.

Nálam meg az albérletbe akkor jön át szexelni, amikor akar, ha otthon nincs kedve.


A szerencsétlenséget pedig azért írtam, mert látszik hogy ez a lány vagy veled nem akar szexelni és/vagy a szexet csak kötelességnek tartja. Nekem voltak már emberileg visszafogott barátnőim, de aki akarja és élvezi a szexet, az nem azt csinálja, mint a te csajod. Te pedig ezt mintha direkt nem vennéd észre, szemet hunynál felette. Ez nem normális, amit csinál, de az sem hogy így vállat vonva hagyod


23/f, 20/l

2017. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) A lépcsőház pl. nálunk megoldható lenne, ugyanis a legfelső szint csak padlástér és nem jár oda senki, szóval lehetne.

Nem tartom magam szerencsétlennek, nagyon szeretjük egymást és boldogok vagyunk amúgy, csak a szex kevés. :) Alapból én vagyok neki az első, pár hónapja szexelünk még csak, lehet idővel nem lesz baj neki úgy csinálni ahogy leírtad, utolsó. Amig én nem voltam neki, nem is volt szokva az érzéshez, mivek havonta-kéthavonta egyszer szokott önkielégíteni, szóval lehet ezért is van az hogy csak a tényleg nyugodtabb pillanatokon akarja csinálni és nem hiányzik neki mindenáron a gyakoriság. Nekem az a heti két-három alkalom lenne az ideális az tény, de elég sokat vitatkoztunk már ezen a régebben, hogy "most meg megint miért nem szeretnêd?", nemegyszer össze is vesztünk ezen, ezért próbálom nézni a dolgot másik szemszögből. :)

2017. okt. 4. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nem tartom magam szerencsétlennek, nagyon szeretjük egymást és boldogok vagyunk amúgy, csak a szex kevés."

Igen, a szex kevés, te meg nem oldod meg, hogy több legyen és hagyod hogy így menjenek a dolgok, hogy az legyen mindig amit ő akar.


"ezért próbálom nézni a dolgot másik szemszögből."

Azon is elgondokozhatnál, hogy Ő miért nem akarja nézni a dolgot a másik szemszögből, magát a te helyedbe képzelve.


A szüzesség elvesztésének pedig semmi köze a gyakorisághoz. Nekem 17 évesen volt először egy ugyanolyan korú lánnyal és akkor még a szüleimmel laktam, heti nagyon sokszor meg tudtuk oldani a dolgot és mindketten nagyon élveztük.

És itt megint akkor ahhoz kanyarodunk vissza, hogy ő vagy veled nem akar szexelni és/vagy a szexet csak kötelességnek tartja, amin túl kell esni hogy legyen kapcsolat. Hidd el, amit ő csinál az nem normális. Ez a szmájlizós megértős hozzáállás pedig nem a megoldás a problémádra.

2017. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kitértem én arra is, hogy mivel nincs nagy szexuális étvágya, ezért csak a legnyugodtabb pillanatokon van rá kedve, akkor viszont nagyon. Én mondtam neki hogy próbáljon gyakrabban maga is otthon önkielégíteni, hogy szokja azt az érzést, meg próbálunk új dolgokat együtt ami nagyon tetszik neki általában és odavan értük, ennek ellenére nem hiányzik annyira neki, hogy minden második nap legyen valami és ezért válogatja a helyzeteket és csak a legnyugodtabbakban szeretné.

Ezért írtam a kérdést is, hogy lehet ha találnánk több olyan helyet ahol el tudna lazulni akkor lehet gyakrabban csinálhatnánk és ebből kifolyólag jobban meg is tetszene neki a szex.

És egy szóval sem mondtam hogy ez így rendben van, csak nem tartom effektívnek az állandó veszekedést, szakítani meg ilyen dolog miatt nem szeretnék. Minden nap én sem bírnám csinálni, de jólenne gyakrabban...

2017. okt. 4. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy találni kellene olyan csajt, akivel szexuálisan jobban összeilletek.
2017. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es, 6-os válaszoló, nem értek egyet. Az, hogy nehezebb ellazulnia bizonyos helyzetekben, nem azt jelenti, hogy nem akarja a szexet. Egyszerűen csak máshogy van behuzalozva az agya és nem nonstop a szexre gondol, meg arra, hogy hol lehetne csinálni, szóval igen, kevesebb az igénye valószínűleg, és ha már szexelni akar, akkor nyugodt körülmények között. És szerintem ebben nincsen semmi "nem normális", ahogy itt írtátok...a másik, hogy viszonylag új dolog ez neki, valószínűleg vannak benne bizonytalanságok.

Kérdező, amíg a körülményeken nem nagyon lehet változtatni, tehát külön laktok, azt javaslom, beszélgessetek erről. Na nem úgy, hogy erőszakosan, csak tényleg arról, hogy ő hogy érzi magát közben, mikre szokott gondolni közben, stb... beszélgessetek erről sokat.

Itt nem arról van szó, hogy a kérdezőnek napi szintű lenne az igénye, a barátnőjének meg havi 1, szerintem ez nem olyan szintű különbség, amin kommunikációval ne lehetne csiszolni.

2020. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!