Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Punciba élvezés után (fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Punciba élvezés után (fogamzásgátló) hogy néz ki nálatok a levezetés szex után?

Figyelt kérdés

-Egyből kihúzza a férfi és tesztek oda valami zsepit, hogy ne az ágyneműre menjen?

-A nő elmegy és beáll a kádba, hogy gyorsan kimossa pár perc alatt?

-Bújtok és ölelkeztek, miközben a farok még a punciban van?

-Leszarjátok az ágyneműt a fenébe és nem érdekel mi hová folyik ki?

-Valami egyéb, ha van?


2017. okt. 4. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Ha rendesen bele élvezek ki sem folyik.
2017. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Ágyon, ágyneműre nem szívesen hagyom folyni. Főleg, ha utána még benne akarok aludni. Ilyenkor törölköző, zsepi. Én szeretem, ha benne marad, és szépen, fokozatosan lelappad. A nő is szereti, ha bennemaradok.


Ha ágyon kívül történik az aktus, valami olyan helyen, ami könnyen tisztítható, ott folyhat bárhová.


Kivétel, ha éppen menstruál. Olyankor egy összehajtott törölköző az alapfelszereltség része.

2017. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
kicsit bent hagyom, hogy lelankadjon, aztán pingvinezve kimegy a mosdóba, én pedig a függönyben megtörlöm a farkam.
2017. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Eddig úgy volt, hogy mikor kihúztam, zsepit vagy intim törlőkendőt használtunk és nem folyt sehova. Lábak közé szorítva, közben szorosan hozzámbújva. Kis pihi, aztán indulás a WC, fürdőszoba. Menstruációs szexnél pedig törölköző az ágyra.
2017. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Beleélvezek és benne maradok még. Majd mikor kezdünk megnyugodni akkor fogunk oda zsepit hogy kicsit azért tartsuk tisztán a terepet még ha szét is döntöttük a fél házat. :D

De am levezetésként össze szoktunk bújni. Csókolgatni simogatni a másikat.

2017. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Zuhany alatt vezetünk le. Ott is lehet bújni meg csókolózni.
2017. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ügyet csinálni belőle, megvárom míg lelankad, kicsúszik, kifolyik amennyi éppen kifolyik, póz függvénye, aztán irány a fürdő
2017. okt. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi az elsőt, a zsepi oda aztán futás a wc-re kategóriát használjuk. addig ő is "megtörölközik", majd utána jön az összebújás
2017. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!