Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor egy pasi aztmondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy pasi aztmondja hogy pl:megvolt neki 10 csaj, de ebből kettővel csak kölcsönös francia volt, akkor az a kettő tulajdonképpen nem volt meg?

Figyelt kérdés

Avagy igen?:D

Csak kíváncsiságből kérdem hogy a "megvolt" szó mit foglal magába.



2017. okt. 5. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, mi volt a szándéka. Ha meg akarta dugni, akkor nem volt meg. Ha csak szopatni akarta, megvolt.
2017. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez logikus,habár nálam a szexuális értelemben vett jelentése az,hogyha megvolt akkor sima orálkor is megvolt,hisz az is egy szexuális tevékenység:D

Most pedig szépen veszek egy forró fürdőt és elgondolkodok rajta hogy keső este miért ilyesmiken filozofálgatok:D

2017. okt. 5. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
én is éppen készültem fürödni, hol laksz:)
2017. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szegeden
2017. okt. 5. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.


Én alapvetően úgy vezetem a listát, hogy nők, akikkel csókolóztam és nők, akikkel dugtam (utóbbiakkal nyilván csók is volt). Mégis volt két nő az életemben, akik csak leszoptak (nem volt kölcsönös) és nehezen tudom őket elhelyezni.


Én úgy vezetem a saját listámat, hogy minden nő neve oda van írva, akikkel csók (és nyilván akikkel dugás, azokkal dugás is) volt. Ha megdugtam őket, akkor oda van írva a nevük mögé, hogy (megba szva), ha csak csók volt, akkor nincs semmi oda írva. Aki két ilyen csaj volt, pedig csak annyi van zárójelben, hogy "(leszoptak)".


Amúgy erre fiatal, kamasz fejjel elég nehéz felkészülni. Normális embernek vagy az van a fejében, hogyha ismerkedik egy csajjal, akkor csak csók van és előtte abba marad, vagy akkor már dugtok is. De nekem nagyon szokatlan volt, amikor lányokkal azelőtt ért véget ismerkedés, hogy szexeltünk volna, de azután hogy már leszoptak (második-harmadik randin).


Fura tényleg. Mindenesetre én nem számítom őket a "megvolt" kategóriába. A szopás közelebb áll a fejemben a csókhoz, mint egy rendes dugáshoz.

2017. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na és akivel 69 volt?Az a csókhoz vagy a dugáshoz áll közelebb?:D
2017. okt. 5. 22:57
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Én csak arra mondom, hogy megvolt akit meg is dugtam.


Ne vedd sértésnek:) Ha már ilyeneken filózol, jobb lenne ha nem a forró fürdőbe merülnél bele, hanem egy kőkemény farokba:)

2017. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

A 7-es írja le a dolgot legtisztábban.


Megvolt: Aki nő puncijában járt a farkad. Minden más csak maszatolásnak számít ahhoz képest. Az egyoldalú orál, de a 69 is.

2017. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem láttad az Amerikai pite című filmet?

Ott van egy jó elmélet arról, hogy mit mondanak a pasik, és mi a valóság :)

2017. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!