Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nem érzitek nyomasztónak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nem érzitek nyomasztónak?

Figyelt kérdés

A nők sokkal inkább központban vannak a mindennapi életben főleg ha szexről erotikáról van szó. Minden férfi a nőt akarja lefektetni, (mindegy milyen áron bármilyen eszközt is bevetve)..


Sok erotikus kép a férfiak miatt készül, ezzel is hangsúlyozva az erotikát, még akkor is elvallaljak a nők hogy tudjak hogy akár az ő kepukre maszturbálnak férfiak.. (a pénz most mellékes a képekért ..)

Kort is.29f


2017. okt. 6. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nyomasztó, nyilván a nők is tehetnek erről hogy elküldik azokat a képeket.

De pl nekem emiatt elég nehéz párt találni (jelenleg mondjuk van) nehéz kiszűrni azokat akik csak le akarnak fektetni, mert egy dugásért bármit képesek a férfiak hazudni akár aztis hogy komoly kapcsolatot szeretnének.

Ráadásul engem talán kicsit több ilyen ember is talál be, mivel csak félig vagyok magyar, aztán a férfiak kíváncsiak milyen lehet egy "egzotikummal" az ágyban.

20L

2017. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ramone ***** válasza:
0%
Mert mi a másik feled kedves első?
2017. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De,kicsit nyomasztónak érzem. De ilyenkor arra gondolok,hogy egy kiadós szex nekem is fantasztikus érzés,nem csak a palinak :D

Nyilván okosan kell válogatni.

2017. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fura dolog ez. Mert például munkahelyen is túlzottan ki van hangsúlyozva a nőiességem, sok a viccelődés, és érezhető, hogy a szakmai tudásom fele annyira sem fontos, mint hogy milyen hosszú a szoknyám aznap. Ilyen módon frusztráló, hogy a férfiak szemében olybá tűnik, más erénye nem is kell legyen egy nőnek (sarkítva persze, mert ez csak a felszín, meg általánosítás).


Ugyan akkor a nőiség kap sokszor egy fajta tiszteletet, vagy udvariasságot is, például velem elég kevésszer üt meg akár a főnök, akár a kollégák durvább hangnemet, sokkal elnézőbbek és udvariasabbak (nyilván azért is, mert nem vagyok egy másik hím, akivel szemben fitogtatni kell a dominanciát)


És dolgoztam olyan helyen is, ahol egyáltalán nem kezelte, Egyszóval mindennek van negatív és pozitív oldala.

2017. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na befejezem a mondatot:

És dolgoztam olyan helyen is, ahol egyáltalán nem kezeltek nőként, és nem tett jót az önbecsülésemnek.

2017. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem például az volt furcsa egy időben, hogy a reklámokban rengeteg az alulöltözött lány. És nemcsak amikor ruhákat reklámoznak, hanem lényegében bármit, egy autót vagy egy hamburgert is el lehet adni bikinis vagy meztelen modellekkel. Míg fordítva, pasikat persze nem látsz sehol ilyen esetben. De aztán igazából megszoktam, és ma már nem zavar, fel se tűnik napközben az aránytalanság. Sőt, ha csinos a csaj a képen, akkor még én is odanézek, és megjegyzem magamnak a terméket, szóval működik a dolog.
2017. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De.
2017. okt. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!