Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostihoz járó férfiak. Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostihoz járó férfiak. Ti meg szoktátok csókolni a prostit?

Figyelt kérdés

2017. okt. 6. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Volt rá példa
2017. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
általában benne van az alapban igen, miért?
2017. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

lakásos prostira gondoltam ez lemaradt.

Nyilván vannak szép prostik,akiket alig várod hogy megcsókolj,de nem gondolkozol el rajta,hogy lehet,hogy 1 órával ezelőtt beleélveztek a szájába?

2017. okt. 6. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem szimpátia alapján dönti el a prosti, csókolózik e az ügyfelével, vagy sem. Velem valahogy egyik sem akart csókolózni. Úgy látszik, nekik is csak a macsók a szimpik, és ez alól az ügyfeleik sem kivételek.
2017. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha engedi igen... Úgy finom barátnős érzés... :)
2017. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Van úgy, hogy ki is nyalom.
2017. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Én úgyan nem járok prostihoz, lehet hogy még,,, De ha nem utca prosti miért ne lehetne csók? Belegondoltatok már itt az egyéjszakás lányokba? Szerintem egy prosti ennél sokkal igényesebb mert zuhanyzik, és fogatmos előtte. Szóval igen, ja megcsókolnám! 23/F
2017. okt. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

4: én nem vagyok Adonisz de aki odaírja hogy vállal csókot szimpátia alapján (ha alapban nincs benne) nálam belerakják a programba. Szerintem inkább azt nézik ki mennyire ápolt. Pl fogatlannal stb.lehet nem


Kérdésére válaszolva én szoktam kérni annak aki vállalja, de hozzátenném nagy része "lecsalja" ezt mert a szájrapuszi nem egyenlő a nyelves csókkal :)

6 éve járok el rendszeresen lányokhoz de kb ha 10 csókolt igazán és ebből kb 4 aki francia közben is smárol

2017. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Soha , hamar lekonyulnék.
2017. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!