Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy ennyire kivánom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire kivánom őt? Mit tegyek? Majd elmúlik?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki 12 évvel idősebb nálam és nagyon kivánom őt. Állandóan azt képzelem,hogy együtt vagyunk,hogy lefekszek vele,hogy megcsókol,belém hatol stb. Csak 18 éves vagyok,de már nem bírok magammal,már attól is felizgulok,hogy ilyenre gondolok és legszivesebben amikor meglátom,azon percen lerohannám és odaadnám neki magam. Még szűz vagyok. Kicsit csitrinek érzem magam,hogy egy 30 éves embert kívánok.Segítsetek kérlek.

2017. okt. 7. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Hát az egyből lejött, hogy egy kis suttyó szabolcsi fruska vagy :D
2017. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Semmi gond ezzel. Kezdeményezz a pasi felé, hátha kielégítheted vele a szexuális vágyaidat. A korkülönbség ne zavarjon, ha egyejszakás lesz úgyis mindegy. Ha meg szerelem igazából akkor is :)
2017. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ. Ha mindkettőtöknek megvan a kellő érzelmi intelligenciája akkor oké. De elég csúnya vége lehet ha ennyire ki vagy neki szolgáltatva, mint amennyire látszik az írásodból
2017. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 pontosabban mire gondolsz?
2017. okt. 7. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Normális. Valahogy közeledned kéne felé, nem ràmenősen persze csak elérni hogy ràd figyeljen és végül Ő hòdìtson
2017. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez a helyzet egy pasival. Csak én 26 vagyok ő 43. Eszméletlenül kívánom őt. Nem tudom mit tegyek
2017. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És nálam is. Csak én 26 vagyok nő, ő 38. Megőrülök érte, de ő meg nős. :(
2017. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát gyerekek, ezt teszik a kor-tapasztalat-kiegyensúlyozottság-lazanyugalom látszata egy 40+ os pasinál és a lányok 90% ának vonzó.

Csak van aki bevallja, van aki nem.

Egyökőjük sem szereti a mostanában oly hisztis-céltalan-magamutogató-überokoskodó 20-onéves srácokat :-) Tisztelet a kivételnek.

2017. okt. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!