Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta erényövet hordok, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta erényövet hordok, a feleségem teljesen elhanyagol, és még annyira se kívánja a szexet (semmilyen formában), az intimitást, mint előtte. Mit tehetnék, h megváltozzon ez?

Figyelt kérdés

Az eltérő szex igényünk már korábban is probléma volt...

végül az interneten olvastam az erényövről és mivel a bdsm téma is izgat kicsit gondolom kipróbálhatnánk..


eleinte nem akart belemenni mert perverznek gondolta de felvázoltam neki az előnyöket hátrányokat.. h nem fogom szexért nyaggatni folyton és h cserébe sokkal többet fogom kényeztetni őt.. úgyh végül belement, h nála legyen a kulcs..

Pár hónapig úgy tűnt sikeres a dolog.. javult a szexuális életünk sokat..

aztán ahogy kezdtünk beleszokni kezdett a munkahelyén egyre több dolog összejönni.. és hát hiába csinálok mostmár én minden házimunkát, mindig fáradtan jön haza, semmi kedve a szexhez, h akár én izgassam őt v ő engem.. v akár egy kis kedveskedés, masszázs ilyesmi..

régebben ilyenkor néha kiharcoltam egy kis szexet..

viszont mióta rajtam van az erényöv, ez esélytelen..

(végülis én akartam ezt így. csak nem ebben a formában)


Mikor legutóbb felhoztam neki, h elhanyagol, annak az eredménye az lett, h plusz egy hétig nem került le rólam az erényöv. Ha mégegyszer nyaggatom szexért, akkor durvább büntetést kapok. Ha csak szeretném orálisan kényeztetni, vagy a lábát megmasszírozni, de neki semmi kedve, mert fáradt - ha ilyenkor nagyon erősködök, akkor is azt mondja, h plusz napokra fog bezárni, ha nem hagyom pihenni.


Egy ideje már az is mintha csak kényszer lenne neki h 2 hét után leveszi rólam és szexelünk. Egy ilyen megmondtam neki, h legközelebb akkor vegyük le mikor ő is kívánja a szexet.. 2 hónapot kellett várnom.. közben pedig, abszolút semmi.. már annyira lelombozott a dolog, elszoktam tőle h már nem is vágytam az orgazmusra..


Nem igazán tudom, h tudnám elérni, h ő is kívánja a szexet? És h ő is izgasson, hergeljen engem, akár csak szavakkal? Ez esélytelen?


2017. okt. 7. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy ilyen cuckold (vagy inkább hotwife?) témájú dologról van szó és megcsal?
2017. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a dolog. Azóta mással dug, nem veled.
2017. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

No, ez az a pont, amikor fognám a kisflexet és levágnám a lakatot az erényövről. Aztán a csaj mehet isten hírével.


23/F

2017. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
neki kéne erényövet hordania, nem neked
2017. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

elbírom képzelni szegény nőt.

ilyeneket gondolhat-azt hittem a felnőtt élet egyszerűbb.

elmegyek dolgozni,lesz egy pasim,lesz egy szép gyerekem.

erre hazamegy erre egy óvodás beteg agyú majom várja a baromságaival.

ha nem csalt eddig meg,akkor barátom kifogtad a világ legtürelmesebb nőjét,szóval becsüld meg,és szedd már össze magad te agyatlan.

2017. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, be is jönne az ilyen, vagy inkább kiakasztana? :D bár az erényöv után ki tudja
2017. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamu, v a csaj számára papucs lett belőled, az meg nem egy férfias állatfaj.
2017. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Ez most komoly? Vaskalitkával a monyodon jársz kelsz, nála a kulcs és mi oldjuk meg a szexet? Szerintem örült hogy bezárhatta a kis ágaskodót. Ez igen nagy hülyeség volt ugye tudod. Ez az erényöv baromság m
2017. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy olvastam nem tudtam eldönteni, hogy ffi vagy nő írta. Újra fel kellett mennem a kérdéshez, hogy tudatosítsam, te ffi vagy.

Ilyen nőies megfogalmazást már rég olvastam ffitól. Nem csodálom, hogy asszony nem kíván. Tudod mitől fáradt? Attól, hogy megcsal!

2017. okt. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?Vannak ilyen hülyék? :)
2017. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!