Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most tényleg igaz, hogy sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg igaz, hogy sok egyetemista lány titokban prostiskodik?

Figyelt kérdés
Egy csajozógép haverom mondta nekem ezt, szerinte a számok megdöbbentőek. Vajon tényleg igaz lehet, hogy olyan sok lány csinálja ezt?

2017. okt. 9. 00:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Hát most mi a sok, mi a megdöbbentő? Nem hiszem, hogy arányaiban olyan sokan lennének, de vannak. Ha annyira érdekel nézz körül a rosszlányokon és számolgass.
2017. okt. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A rosszlányokról nem derül ki, hogy egyetemista-e vagy nem.
2017. okt. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez így igaz (kivéve ha a bemutatkozásában említi vagy utal rá), viszont ha nagyon akarja átnézheti azokat akik kor alapján beleillenek (ha megnézi hányan vannak, akkor tudja, hogy annál már csak kevesebben lehetnek azok akikre ő kíváncsi), és kereshet árulkodó jeleket. (pl. hogy valaki csak időszakosan elérhető, úgy kezdi a bemutatkozást, hogy "visszatértem" vagy hasonlók, stb.)
2017. okt. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Franciaországban nagyon sokan 85%-a.
2017. okt. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
igen, valóban így van
2017. okt. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

Hát nem tudom, mindenhonnan ez jön, de én nem találkoztam még ilyennel.

Pedig el tudnám képzelni, hogy valami sugardaddy szerű kapcsolatban legyek egy fiatal lánnyal

2017. okt. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
Rosszlányok pont hu menyj fel és nézzd meg a kínálatot az egyetemi városokban...
2017. okt. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, de néhány igen, ebből él.
2017. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jó 10 éve, még nagyon ritka volt az olyan lány, aki egyetemista és közben prosti. Ma sokkal többen élnek ebből a fiatal lányok között, és sokkal elfogadottabb is (hogy ez jó, vagy sem, az más kérdés). Ez abból is látszik, hogy régen egy prosti oldalon alig volt arctakarás nélküli hirdető, ma a többség vállalja az arcát.
2017. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

Ne a rosszlányokra menjetek fel.

[link]

Fiatal lányok, sugar-daddy-t keresnek. Na ezek azok a csajok akik "prostik" az egyetemi éveik alatt.

2017. okt. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!