Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiánya van a hölgynek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiánya van a hölgynek?

Figyelt kérdés

Eladó egy boltban. Jó a memóriája, mert két-három alkalommal már nyúlt is a termékért.


A hónapok során több alkalommal látogattam az üzletet, és kétszer (esetleg három), alkalommal megesett, hogy ingerlékeny volt.


Minden alkalommal használta a "fxszomat" , "xuva életbe", "unom már", "elegem van!"

szót.


Elég ijesző volt, mert 100 kiló fölött lehet a súlya, de nem ronda, csak szép nagyra-nőt.


Szóval, én akkor, arra gondoltam, kilehet éhezve, ezért tűri nehezen a stresszt.


Az ok: kiejtette a kezéből az aprót "a xanyád!"

Egyszer meg az árút ejtette el.


Nem emlékszem, hogy valaha tapasztaltam volna ilyen viselkedést egy eladótól.


Egyetlen alkalommal sem reagáltam gyerekes viselkedésére, elköszöntem, és távoztam.


Ki volt éhezve?



2017. okt. 10. 03:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elkepzelhető!

Őszintén az is lehet, hogy csak a főnöke b.as.ztatja állandóan, esetleg nincs rendben a magánélete, vagy sok a tartozasa, nem aludta ki magát, de lehet, hogy dugja valaki, de mégse elégítette ki.

Vagy! Szimplán egy elmebeteg luvnya :D

2017. okt. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Jók az érveid. Én meg a szűklátókörömmel mindent csak a szexhiányával indokoltam. +1
2017. okt. 10. 07:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhh a csaj a tokaji kis-coopban nyomja. Tuti rol van szo. Igen, fax hianya van de en bottal se piszkalnam meg, az biztos.
2017. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Dohánybolt.
2017. okt. 10. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:
No, azért, mint ahogy 1-es kifejtette kár lenne mindent az apéniára fogni.
2017. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!