Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagnál kisebb pénisszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagnál kisebb pénisszel csak kis mellű nőknél kezdeményezhetek?

Figyelt kérdés

Illetve van értelme egyáltalán kezdeményezni?


Használható válaszokat kérnék! Köszönöm! :)



2017. okt. 10. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

SEMMI, de SEMMI köze egymáshoz. Miattam kezdeményezhetsz 10 kilóssal meg 10 tonnással, AAAAA méretűvel meg duplavéssel is. Oly mindegy...

Bocsi, de nagyon buta kérdés. Miért ne kezdeményezhetnél?

2017. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nincs értelme kezdeményezned senkinél.
2017. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Az tok jo h te alapbol """"hatranyos""" vagy, de ugymond a kismellu lanyokra, akik szinten nem tehernek rola, es az azert nem akkora problema szex teren mint h neked pici, ugy irsz kb, h neked csak ok jarnak.

Mondom ugy, h 95D-s a mellem, paromnak meg 11 cm-es.

Szegyelld magad!

2017. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Próbálkozhatsz, de csak pofára fogsz esni. Ki leszel dobva rövid időn belül, hogy mihez kötődniük hozzád. Pl pénz.. Az átlag 14-15cm hosszra és 4-4,5cm vastagságra. Ha ez alatt vagy pl 12/3,5cm-es mikropénisz, akkor dobni fog mind, testalkattól, mellmérettől függetlenül..
2017. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

11/3 cm


Nekem nem probléma a kis mell, nem akartam azt éreztetni, hogy lenézném őket, mert nem.

Csak gondolom a nagy mellű nők elvárják a nagy méretet a pasitól is.


Sajnos a pénz miatt se maradnának mellettem, mert eléggé alapbért kapok a magam 350 bruttójával. S egyedül vagyok albérletben Budapesten.

2017. okt. 10. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

A 2. megmondta.

18L

2017. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Pont ekkora a vibrátorom is! 11/3 :D Nekem elég.

De a felfogásod borzalmas.

2017. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!