Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek hány kilótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek hány kilótól kezdődik egy igazi férfi, mennyinek kell lennie minimum?

Figyelt kérdés
+Milyen magas legyen minimum?
2017. okt. 11. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Én nem kilók alapján döntöm el valakiről, hogy igazi férfi-e, hanem a személyisége alapján. Aki nem izmos , feszes, az már nem is lehet igazi férfi? akkor elég sok "nem igazi" ember járkál köztünk....

magasság... hát nálam legyen azért magasabb. De akkor sem sértődöm meg, ha ugyanakkora, mint én.

N/25

2017. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
legyen nálam magasabb és több kiló is legyen. 165 cm vagyok 56 kg.
2017. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

"Én nem kilók alapján döntöm el valakiről, hogy igazi férfi-e"


"nálam azért legyen magasabb"


ez a kettő így elég hiteles együtt :D

2017. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
A magasságot nem kilogrammban mérik, csak szólok.
2017. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dr.LaDePanda ***** válasza:
77%

szerintem 1 ferfi ott kezdodik hogy udvarias a nokkel szemben, nem bunko akarmilyen szituacioban van.

ha olyan novel talalkozik aki kopni valo, akkor is higgadt marad es szep szavakkal le oltja a not


ott kezdodik 1 ferfi, hogy nem csak ul az agyban egesz nap es csak TV zik v zabal, hanem tesz azert hogy jobb helyzetben legyen o vagy a csaladja (ha mar odaig eljutunk h csalad legyen)


ott kezdodik 1 ferfi, hogy flortol, es megnevettet

ha rosszul erzi magat 1 no, akkot jon es felvidit a rossz napunkon is....



en igy gondolom

kinek mi...

2017. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Magam részéről szeretem a magasabb, erősebb testalkatú férfiakat, de nem szoktam senkit sem mérlegre állítani. :)
2017. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Okos nő kiló helyett IQ-t használ mértékegységnek.
2017. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a magasság és a kilótól lesz egy pasi Férfi

Pl én Alacsony lány vagyok.

Szóval a túl magas pasi nem jó

Ugyanakkor szeretem ha husis szoval nekem a 165-178 cm és a 70-85 kg környéki Pasik,Férfiak jönnek be .

De mint mondtam nem a külsejétől lesz Férfi valaki. Sokkal inkább a mentalitás a stílus teszi férfivà.

23 N

2017. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Hogyha csak a kinézetét nézzük most, és semmi más nem számít (nyilván számít, nagyon is), de a kérdés a kinézetre vonatkozott. Szerintem, vagyis számomra csakis a férfias kinézetű férfiak a vonzók. Tehát jó vállas, combos, férfias alkatú legyen. Legalább 176 magas, és 80-90 kilót azért minimum nyomjon. Innen csak felfelé.

A kis nyezege, nőies testű “férfiak” számomra egyáltalán nem vonzóak! Nem véletlen a mondás. 100 kiló alatt nincsen férfi! :)

2017. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hány kiló legyen minimum?? :D Annyi amennyi kell a magasságához, de ha kicsit több vagy kevesebb nyilván nem fogok problémázni rajta.

Legyen nálam magasabb. 152 cm vagyok.

2017. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!