Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit élvezhet még egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit élvezhet még egy olyan lány aki szereti ha folytogatják?

Figyelt kérdés
Barátnőm nemrég szex közbem a torkára helyezte a kezem, és jelezte, hogy szorítsam mintha folytogatást imitálnék. Láttam, hogy nagyon élvezi ezt az új "kiszolgáltatott" szitut, és meglepődtem, mert eddig nem ismertem ezt a szubos oldalát. Sőt, ezelőtt kifejezetten konzervativnak, prűdnek mutatkozott.

2017. okt. 11. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán próbálj meg a barátnőddel beszélni arról, hogy mik a vágyai és ne velünk.
2017. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Én is élvezem és még ezen kívül a fenekelés nagyon bejön:) meg ha 1-2 lágyabb pofont kapok,"erőszakosan" odahúzza a fejem a szopáshoz...ilyenek:)
2017. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Légzés-kontroll, fenekelés, kikötözés, függesztés, bilincs, durva orál, verbális alázás. A fojtogatás nekem is bejön. Néhány további ötletet írtam ami tetszik.
2017. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, elég konzervatívnak mutatkozik. Nemnagyon tudunk ilyesmiről beszélni, mert látom, hogy kellemetlen neki a téma. Sokáig nem is öltözott előttem, de mára szerencsére ez már változott. A kényszer szopásra nemtudom hogyan reagálna, attól tartok hogy már nagyon megalázottan érezné magát, és kizökkenne. Mindezt abból gondolom, hogy eddig nemnagyon csinálta magától, talán 4-5alkalomra emlékszem.
2017. okt. 11. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb szereti bő 90-95%. Ki vannak szolgáltatva a férfinak érzik a dominanciát. Határozott,karizmatikus. Ha belegondolsz természetes hogy így alakult ki.

De nehogymár Te ne élvezd :D

2017. okt. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mikor nagyon felizgattad már közöld vele hogy kérhet bármit vagy csak vezessen rá mutassa meg mit szeret. Én is ilyen vagyok csak úgy nem menne megbeszélni szex közben viszont könnyebb megmutatni hogy mi tetszik mert ott a helyzet és ha jó a kapcsolat és nem önző a párom akkor mindenbe benne vagyok
2017. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szeretem a fojtogatást, ha megdugják a szám, ha erősen fenekelnek, vagy ha kikötöznek, a dominás férfiakra utazom, aki nem fél attól, hogy fájdalmat okoz az ágyban.
2021. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!