Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők felizgulnak ha a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők felizgulnak ha a férfi házimunkát végez?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, itt mennyire gyakori h a nők ha látják a férfit mosogatni, takaritani stb akk szexuális vonzalmat éreznek?

Velem nemrég fordult elő h felmostam és nézte a nő aki volt nálam, aztán utólag irta h teljesen rám gerjedt közben Oo


2017. okt. 14. 09:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy alapna kéne lenni, de rohadtul nem alap 10-ből 9 párkapcsolatban....oda vissza értve, mert ha csak az egyik teszi meg ezt a másiknak az nem a legjobb...azt hívják valóban papucsnak.
2017. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

9-es

Igen "alap kéne hogy legyen"

Szerinted az? Én alapból vagyok ilyen és ezért szeret a párom is mert korábban nem tapasztalt ilyet. Kérdezd meg a legtöbb nőt mi a vélemyénye ezen a téren a férfiakról. Rendkívül rossz lesz a kép és nem alaptalanul.

A környezetemben 10 párból 9 helyen a férfi hozz nem érne házimunkához. Attól hogy egy üveg sörrel pöffeszkedik meg vagyokat fingik a TV előtt még nem lesz férfias egy nő szemében.

2017. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15%

Mindenki azt a munkát végezze, amit el tud látni (szellemileg és értelmileg), ne próbáljuk átlépni a korlátainkat, de lealacsonyodni is csak INDOKOLT esetben szabad. Pl ha a nő többet dolgozik,akkor a férfitől elvárható a mosogatás (női munka).

De ha a nő valami drabális gorilla és munkanélküli is, akkor nyugodtan nyírhat füvet, vagy betonozhat.

2017. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
A lényeg kimaradt: Kérdező, szerintem a nő sajátossága , ha házimunkázó pasira izgul. Talán inkább a mozgásod, farkad,segged tetszett neki!
2017. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
4%

Illetve mégvalami: Mivelhogy a munka közben gondolom mérséklődött a beszélgetés mennyiség és tartalom, valamint nem volt szemkontaktus, ezért szégyenérzet nélkül tudott stírölni,és minimális kommunikáció mellett volt kapacitása fantáziálni.


Amúgy is bejössz neki tehát! Ha értékesek voltak,akkor kérem a zöld kezet

2017. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%
Én mögé szoktam osonni amikor főz vagy mosogat és kedveskedem neki, de nem szereti, elutasít.
2017. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
20%
Látom sok itt a drabális munkanélküli nő
2017. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőismerősöm mondta már azt szerinte szexi ha egy férfi főz.
2017. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#13: férfiként is azt mondom, hogy undorító egy állatfajba tartozó sejthalmaz vagy.
2017. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
31%

Régebben a #7eshez hasonló élményeim voltak. Volt olyan kapcsolatom aki hazajött a munkából és három fogásos vacsival vártam fehér napraforgós kötényben forogtam a konyhában, annyira meghatódott, hogy a táskáját letéve elém térdelt hálából- amit nem fogadtam el mondván ha a gyorsétteremi megoldások híve lennék akkor egy "mekis zacsival várlak"

Jelenleg a feleségem megszokta hogy főzök heti 3-4 alkalommal látható módon nem hálás érte mert alapnak tekinti.

A porszívót ritkán fogom meg, talán éppen ezért működő afrodiziákum :)

2017. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!