Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nyugati téri aluljáróból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyugati téri aluljáróból nem éri meg fizetős lányt szerezni éjszakára, mert azok mind lepukkantak?

Figyelt kérdés
Minap jártam a Nyugati aluljáróban és nagyon meglepődtem mert egy kis aranyos fiatal aránylag csinos lány ment oda férfiakhoz szexuális célzattal, vajon az összes nő borzalmas ott vagy azért érdemes onnan lányt szerezni északára?
2017. okt. 15. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
elvétve akad fiatal aranyos lány is, de védekezés kötelező!
2017. okt. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Az egyetlen hely ahol megszólitanak a csajok
2017. okt. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Engem
2017. okt. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenytelenek azok a csajok. A jo uzlet szajhagyomany utan terjed nem leszolitgatassal. Inkabb kihagynam.
2017. okt. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott leszolítanak a lányok? Mesélj kérlek :D
2017. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha elkísér egy komplett orvosi stáb is, a biztonság kedvéért.
2017. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!