Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így lefeküdnétek valakivel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lefeküdnétek valakivel?

Figyelt kérdés
Még nem feküdtünk le a párommal, viszont én már nagyon szeretnék, de nem tudom még is hogyan kezdeményezzek. Arra gondoltam, hogy fürdés után egy szál törölközőben bedőlök mellé az ágyba. Szerintetek ez izgató lenne a számára? Van valami jó tanácsotok? L

2017. okt. 17. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jo otlet. Bujj hozza h erezzen kicsit fogdosd csokolgasd :) tobbi jon magatol
2017. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Jó a törülköző csak rövid legyen hogy kilógjon a kis picsukád :) meg valami illatos tusfürdő, sampon vagy parfüm ne szárísd meg a hajadat legyen nedves és kösd fel ha hosszú hogy láthassa a nyakadat. Maszirozd meg a melledet még a fürdőben hadd látszódjon az a bimbó a törülközön keresztül. Esetleg le is hajolhatsz hadd feszüljön meg a fenekeden a törülköző. Ha véletlen szétbomlik az se baj. Nem tudom milyen vérmérsekletű, de engem már agyvérzés kerülgetne az biztos.
2017. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Az előző vagyok. Juj amikor meg nedves a nuni és úgy megkostólni. Azt hiszem rég voltam nővel bocsi kezd elragadni a fantáziám.
2017. okt. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
És ha megbeszélnétek?
2017. okt. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne avval a törölközővel huppanj be mellé, amivel megtörölgetted magad.

Jótanács...

2017. okt. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó, aztán finoman cirógasd mindenhol, de ne érj a műszerfalhoz...hagyd gerjedni.
2017. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy nem feküdnék le senkivel, hogy olyan mélységes szinten van a kommunikáció, hogy ennyit se tudsz vele megbeszélni.
2017. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dőlj oda törölköző nélkül. Szerintem egyértelmű lesz neki.
2017. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb módszer, ha szólsz neki, hogy le szeretnél feküdni vele. Lehet, én vagyok furcsa, de én ezt tettem, és minden jól alakult.
2017. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el masztizni elötte, majd kérd meg, hogy folytassa!
2017. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!