Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány lánynak miért fáj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány lánynak miért fáj lovaglás közbe/után a szex?

Figyelt kérdés

A harmadik lányba futok bele akinél így járok.

nincs nagy intim méretem 16,5 cm, vastagságra hát max 5 cm.

Hosszabb kapcsolatokban ugyanígy előfordul, mint rövidebbekben. Nemrég akivel most vagyok (azóta sajnos már gyenge lábakon áll a kapcsolat, de ez más story már) hasonlóképp szexeltunk, oldalt szenvedélyesen, majd felülre került, és egyszer csak abbahagyta leszállt rólam, és mondta hogy nagyon elkezdett neki szúrni a hasa, meg fájni stb, bő 1 óráig maradt is ez az állapot ami után persze már nem volt "kedve" újra szexelni.

Azt nem értem csak, hogy van amelyik lánynál viszont semmi baj nincsen. Bármilyen pózba bárhogy szexelek vele.

van akinél viszont ez a lovaglós dolog kimondottan nem megy, és sokszor fáj nekik.

Sajnos azt nem mondom hogy legközelebb majd figyelek erre, ugyanis mint írtam a kapcsolatom szétmenőben, szóval egy ideig nem lesz biztosan senkim, de érdekel, hogy mi lehet a baj, vagy miért van ez egyik-másik lánynál.

26/F



2017. okt. 17. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Az meg van, hogy mindegyik lánynak más az anatómiai adottsága? Rövidebb a hüvelye, másnak hosszabb. Azért 5 cm átmérő bőven átlag feletti, ha veszed, hogy 4 körüli az átlag péniszvastagság.
2017. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen, megvan ez a dolog persze.

csak pl akivel most vagyok, volt már együtt 30 feletti arccal is, azoknak meg akkor kisebb volt mint az enyém? vagy más technika stb?

Amúgy a halálom mikor összejövök egy csajjal aki előttem vagy kettővel előttem, mondjuk egy tőle 10 évvel idősebb sráccal volt és hasonlítgat hozzá...

de hát ez már az én gondom.

2017. okt. 17. 08:35
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
A hossz a probléma, nem a vastagság. Lovaglóban jobban bele tud mélyedni a hüvelybe a pénisz, igy elérheti a méhszájat, amit ha megböksz, fájhat. Nekem is ilyen, nem szeretek lovagolni.
2017. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
lovagló pózban egészen máshogy érint ez mozog a pénisz, ilyenkor a lánynak a saját sulya is úgymond"ránehezedik" az alvázra, így nagyobb a nyomás. és persze mélyebbre is tudsz menni. plusz ha szűk típus+ nem olyan hosszú a hüvelye akkor már magától értetődő is miért fáj neki
2017. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rövid a sunája :D Keres cowgirlt ha a lovaglásra hajtasz.
2017. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Böki a méhszájat.
2017. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eléri a méhszájat és az kellemetlen tud lenni. Néha velem is előfordul, hogy jobban beleülök.

Sőt, nekem még néha kutyában is, ha hevesebb.

2017. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez fura...nekem lovaglóban semmi bajom sincs, imádom ha tövig be tud hatolni a partnerem, azért is imádom a lovagló pózt (nem túl hosszú neki), viszont doggy-ban ugyanez a szitu van h nagyon kis ideig elviselem, de utána marhára fáj...és nem az a hát egy kicsit fáj, de elviselem a srác miatt vagy a még a jóleső fájdalom szint...hanem ténlyerg az a ...bocsi de MOST poziciót kéne váltani :s (ha valakinek van vmi magyarázata örülnék ha írna privit, előre is köszi :) )
2017. okt. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj lovaglópózban rövid idő után... És túl mélyre tud menni, pedig 14 cm a kedvesemnek. Próbáld úgy, hogy felülsz, ő pedig háttal neked ül rád.
2018. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!