Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk (akármilyen szexualitású)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (akármilyen szexualitású) veletek előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
Hogy egy srác üzenetet küldött facebookon vagy valahol, hogy bejössz neki és van-e esélye, egyszóval bepróbálkozott. (az is számít ha ismerős írt, és persze a reakció is érdekel)

2017. okt. 17. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
szerencsére nem, akinek meg esetleg bejöttem az szerencsére tisztában volt azzal, hogy hetero vagyok és mit gondolok a melegekről, szóval jobb is hogy nem tette
2017. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Facen nem. Élőben a buszon egy ismeretlen. Feláltam és szó nélkül ott hagytam.
2017. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem volt ilyen, de szepen megmondtam volna neki hogy bocsi de a lanyokat szeretem.
2017. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

volt már ilyen, udvariasan lekoptattam

17/f

2017. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
45 éves pasiként elég sok fiatal meleg srác megtalál és rámjelöl. Aztán elég szemtelenül kérdezgetnek is dolgokat meg ajánlkoznak. Már már néha megfordul a fejemben, hogy ki kellene próbálni.
2017. okt. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Hát velem olyan volt hogy buszon stirolte a f..kamat jo igaz Reggel volt Mikor suliba mentem És Reggel általában mint mindenkinek van reggelig merevedése... Na De nagyon rosz erzés volt hogy azomat bámulja És közben kozbe rám mosolyog... életem leghosszabb 10 perce volt


14 f

2017. okt. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen ! volt
2017. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szaunában jártam ugy hogy egy srác visszajött és cetlit nyomott a kezembe

Megadta a számát

2017. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!