Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megszakításos védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos védekezés mellett szólhat h a srác évek óta így csinálja problémamentesen?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem bízok ebben a módszerben. Sőt igazából elég parázos vagyok a terhesség terén.

A srác azzal nyugtat, hogy évek óta így csinálja és nem volt belőle gond. Erre mennyire lehet adni?

Én kételkedek benne. Mit gondoltok?



2017. okt. 18. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Ismered azt a közmondást, hogy “addig jár a korsó a kútra...”?
2017. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Tudod addig jár a korsó.... Én nem engedném. Nem neki kellene abortuszra menni, jó esetben végigcsinálni egy terhességet, szülést, nem beszélve arról, ami utána jön
2017. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Nekem se volt vele soha problémám!

5 gyerekem van 3 nőtől, de imádom mindet, nagyon aranyosak.

(Komolyan)

2017. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Wikipedia szerint:

[link]

Failure rates (first year)

Perfect use 4%[1]

Typical use 22%[1]

2017. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Ja és van meg egy ide illő...

“messziről jött ember, azt mond, amit akar”


Ha csak az ő egészsége, élete lenne a tét, azt mondanám, csináljon amit akar. De Te is ott vagy. Magadra is gondolnod kell. Nem akarsz gyereket, se nemi betegséget. Húzzon csak gumit a kis farkára, ne hagyd magad.

2017. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak nem tudja hogy lett belőle gond.

Szerinted hány lány ment el úgy Abortuszra hogyxa csávó nem tudja.

Mellesleg én Nem a terhességtől félnék a legjobban

Ha évek óta gumi nélkül dugja a csajokat Milyen nemibetegségeket hordozhat ?

Vannak olyanok ami Neki nem okoz gondot csak szimplán hordozó. De egy lánynak konoly bajt tud okozni akár egy egész èletre.

Nézd akármennyire is fullos a pasi meg jó a dumája Én pattintanám. Mert a Te egészséged kvára nem érdekli. Önző módon csak azon van hogy neki legyen kényelmes. Veled meg majd lesz valami.

23 N

2017. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

ha több csajjal is így csinálta, akkor vagy

- nem tud róla, hogy találatot ért vagy

- kib_szott nagy szerencséje volt vagy

- vaktölténye van csak (terméketlen)

2017. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Kezdem azzal,hogy pontozzatok le nyugodtan... Amióta némi életét élek így szexelek, 22 éves nő vagyok,és 16 éves korom óta szexelek...Jövőre lesz az esküvőm és ha esetleg most "becsúszik" a baby szívesen várjuk ..Bár szerintem ilyen nem lesz amíg mi azt nem akarjuk. Üdv.
2017. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akarsz terhes lenni, akkor ne "védekezz" így. Orosz rulett. Mond meg neki szépen, hogy vagy húz gumit a farkára vagy keressen másik lányt, akivel bekajáltathatja ezt a szöveget.
2017. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
figyelj! őszintén szólok hozzád!! nekünk nem volt nagy gond ha bejön a gyerkőc..na de igy védekeztünk...és hát igy lett az első babám... ez annyira kszámithatatlan dolog... utána neked kell gondolkoznod hogy uristen...igen ...vagy nem... terhes lehettek? vagy nem? és ha igen akkor lelkileg meghalsz ha épp abortuszra kell menned...vagy ugy leszel terhes hogy az életben még sehol nem vagy... gumi, vagy gyogyszer, vagy van spirál is azoknak is akik még nem szültek..nekem specko spirál van nem akarok még több babát!!!!! figyelj oda ez nem védekezés...hanem zsákba macska
2017. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!