Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha egy nőnek szép a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nőnek szép a puncija, ápolt, illatos, akkor egy olyan férfinak is megjönne a kedve a nyaláshoz, aki?

Figyelt kérdés

..aki alapjáraton,vagy bármi oknál fogva nem szeret nyalni?


Nekem szép babapuncim van,minimális,fazonírozott szőrrel és imádom,hogy olyan kis finom,puha,jó illatú,mindig.(nincs tipikus "punci szaga" még órákkal tusolás után sem.)

Van egy férfi,aki tetszik,de még nem tudok róla igazán semmit,csak elkalandoztak a gondolataim (mással kapcsolatban is) és valahogy nem tudom róla elképzelni,hogy szeretne puncit nyalni.

Aztán persze lehet,ki tudja...



Aki nem szeret nyalni,az eltud csábulni egy ritka szép punira? Vagy aki nem szeret orálozni,az miért nem szeret? Mik azok a tényezők,amiktől elmegy a kedvetek?



N.


2017. okt. 19. 02:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Én nem utálom, de nem is fanatikusan szeretem csinálni. Megteszem, hogy cserébe megkapjam én is.

Viszont volt már olyan ami "szép" volt, na az nem zavart akkor sem, ha a számra ült a tulajdonosa.

Én akkor nem szeretek, ha természetesre van hagyva.

2017. okt. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Megkóstolnám a puncid.:)
2017. okt. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

aha,valami ilyesmire gondoltam..vagyis hogy szerintem,ha egy punci minden értelemben rendben van,nincs az a férfi,akinek ne lenne kedve ahhoz,hogy megérintse,nem?


eszem nincs hozzá,hogy aki nem szeret nyalni,az miért nem szeret ( csak ilyen rossz tapasztalatokra tudok gondolni,hogy például nem volt épp esztétikus,vagy az illata nem tetszett az illetőnek,vagy egyéb kellemetlenségek a szeánsz során )

2017. okt. 19. 03:16
 4/21 A kérdező kommentje:
szájra ülni jó nagyon,de csak gyengéden,óvatosan
2017. okt. 19. 03:17
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Én is megkívántam :D szerintem is. Én szeretek nyalni de amelyik olyan retkesnek tűnik azt nem a legjobb. A nedű is lehet rossz ízű. De egy tényleg finomszep pina...
2017. okt. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem győzől a privát üzikre válaszolni. Főleg hogy hajnalban ilyen kérdést írtál ki. Erre harapnak a pasik rád ugranak mint a tyúk a tyúkszarra
2017. okt. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A lány számít nem pedig a punci. A punci mindíg szép, ha ápolt (ez teljesen alap elvárás bárkitől), s ha a tulajdonosa is tetszik.

Akkor nem akarom csak kinyalni, ha a lány maga nem annyira jön be.


De Te amúgy minden farkat leszopnál, ha megvan mosva?

2017. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Én nyalnálak mint koldus a lecsóstálat
2017. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ha egy 58 éves alkesz homár a kérdező:))
2017. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 mikeXxX ***** válasza:
72%
Sosem értettem ezt aki velem szexuális kapcsolatba került az mindig azt mondta istenien nyalok és hogy ez ritka mert sok férfi nem csinálja pedig ez szerintem teljesen alap dolog nem is értem azokat akik ezt nem csinálják . 38f
2017. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!