Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El vedzzettem a szüzességem?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vedzzettem a szüzességem?!

Figyelt kérdés
Szóval lefeküdtünk a barátommal, vagyis kicsit be tette de így nem töbig és hamar abbahagytuk, mert nagyon fájt. Az lenne a kérdésem, hogy akkor már ''nem vagyok szűz'' szűzhártyám szerintem sose volt, nem éreztem...illetve, hogy akkor most nőgyógyászhoz is ajánlott el menni?!

2017. okt. 20. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Jaj istenem. :D

Ennyi eszed nincs, de b...szni azt tudsz.

2017. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyúlj fel,úgy 1-2 centire,ha nincs ott az a rugis dolog,akkor nincs hártya.. vagy beljebb van(ami ritka)! Ennyitől nem biztos,hogy átszakadt.Lehet,hogy csak vastagabb és extra rugalmas vagy nagyobb ott a rés... esetleg előbb átszakadt már. Mennyire fájt? Vérzett is? Van fura érzésed azóta?
2017. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vérzett, de nagyon fájt, igen nagyon fura azóta...
2017. okt. 20. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első aktus után érdemes dokihoz menni tényleg.A bacik és egyebek miatt is.No meg ha tabit akarsz! De tényleg magadnak is meg tudod nézni... Nekem első pár szex után még meg volt. A doki szerint most sem szakadt át,csak nagyobbodott a rés,így van út a pénisznek. Az sem baj,ha ez történik,nem kel feltétlenül "szakadnia"!
2017. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Képletesen biztos, testi szempontból talán.
2017. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bent volt nem vagy szűz

Ezentúl évente Minimum 1x kötelező rákszűrésen megjelenned

2017. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!