Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Nektek gond, ha a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek gond, ha a férfi csak egyféle pózt szeret az ágyban?

Figyelt kérdés
A hagyományosra pózra gondolok. Esetleg megbékéltek a dologgal, ha a szexen felül rengeteg kinyalással kompenzál a férfi?
2017. okt. 20. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Hátt.. Nekem nem lenne kielègitő. Mindig ugyanugy, senmi új, monoton lenne. Hamar beleunnèk.
2017. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mert kettő másik a kedvencem
2017. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha felül van a lány,azt hogy-hogy nem csíped?
2017. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az oka?
2017. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Más pózoknál kevesebbet érzek. Méretben rendben vagyok, csak azt akarom elkerülni, hogy kb 20 perc után lelankadjak más pózoknál.
2017. okt. 20. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindig,minden partnernél lelankadsz? vagy 1 rossz alkalom után,nem mersz probálkozni?

Van esetleg póz,ami elméletben vonz?

2017. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát, az én pasim se valami kreatív az ágyban és őszintén szólva lelombozó. Szinte csak 1 pózban képes csinálni, nekem ez kevés. (De szeretem, úgyhogy emiatt nem fogom elhagyni. :)
2017. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. A párom is ilyen. Semmilyen más pózban nem tud elmenni. Én meg úgyis csak nyalással vagy ujjazással tudok elmenni.


Az elején kipróbáltunk több pózt, de én sem éreztem semelyiket olyan nagy számnak. Ritkán szoktam felül lenni, ha ő kifárad, de a végén átfordulunk. Négy éve együtt vagyunk, nem hiányoznak a szexpózok.

2017. okt. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#6


Minden partnernél úgy érzem más pózoknál, hogy 15-20 perc után nagyon kitágulnának és alig érzek valamit. Hagyományos póznál nem érzékelek ilyen problémát. De ha megfelel a partnernek, hogy kb 20 perc után van egy ilyen gondom, akkor felőlem mehet a többi.

2017. okt. 21. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!