Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogy vagytok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy vagytok az anál kérdéssel? Csináljátok? Ha igen, miért? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
Nekem barátom szeretné, de valahogy nagyon nem akaródzik rávenni magam, mert szinte biztos vagyok benne, hogy fáj és őszintén szólva én kicsit gusztustalannak is tartom.

2017. okt. 20. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Nem csinálom, de kísérletezünk vele, ujjazni ujjazott már análisan. Én nagyon élvezem, azért csinálom, mert kipróbáltuk és jól esik, nem fáj. A titok:

1. beöntés

2. legyél _nagyon_ felizgulva előtte

3. síkosító. sok. nagyon sok.

4. először csak masszírozzon, aztán egy ujj, két ujj, nagyon lassan, ha fáj, álljon meg. Elsőre ne is legyen akár behatolás, csak ujjak.

És a legfontosabb: CSAK AKKOR CSINÁLD HA AKAROD. Ha nem szeretnéd, undorodsz, biztos hogy fájni fog, mert nem tudsz ellazulni. Van akiknek nem jön be az anál, ha te is ilyen vagy, nem kell a barátod kedvéért rávenned magad.

2017. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem csinálnám, mert aranyerem van. Ha nem lenne sem akarnék beöntéssel vacakolni, meg vécére szaladgálni. A párom amúgy undorodik minden kakis dologtól, úgyhogy ilyesmi még csak fel sem merült soha.
2017. okt. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Én szeretem, de ez is olyan, mint a terhesség, hogy van, akinek jó, másoknak meg nagyon nem jön be az ötlet :D
2017. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!