Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnak latex fétise van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak latex fétise van ez azt jelenti h ő is szeretne ilyen ruhába bújni vagy azt szeretné h én vegyem fel? Mennyire kell beöltözni ehhez?

Figyelt kérdés

nem igazán részletezte, ezért a kérdés...

elég az is ha csak egy-két ruhadarab latex? mondjuk melltartó? v a teljes ruha kell?

tudom h a latex igazából gumi, drága és kényelmetlen. egyelőre nem tudom elképzelni, h egy ilyen ruhában, még ha lenne is, h bírnék ki 2 percnél többet... vmi sima fényes cucc, mondjuk latex leggings (ami mint kiderült, nem "igazi") v miniruha nem jó helyette?


2017. okt. 20. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A latex ruhát nagyon nehéz felvenni. Én hintőport szoktam használni hozzá, úgy könnyebben feljön. Igazából a ruha mivel alapból szűk, nem nagyon kell hozzá melltartó, mivel eleve maga a ruha nagyon kiemeli a melled még akkor is, ha kis melled van.

[link]

[link]

[link]


Az ilyen ruhához erősebb smink illik. Használj merészen szemceruzát, szempillaspirált, válassz egy telítettebb színű rúzst is. Jó, ha a viselkedésed vagy nagyon határozott vagy alárendelődő.

2017. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hát ha szeretnéd teljesíteni a vágyait, akkor öltözz be neki, nos "latex fétis"... Én csak a "kezes lábas gumi ruhára" gondolok.. És szerintem a párod is. 1x az én barátomnak is be kellett öltözni, mondjuk én szeretem is. Mindenesetre ha akció lesz kend be majd magad olajjal és csuszkálgass a párodon.. Garantált a siker.
2017. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, mit szeretne. Ha a kíváncsiság hajt, egészen kellemes élményekben lehet részed ;)
2017. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!